1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 6
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Rak trzonu macicy
bonzaja

Odpowiedzi: 13
Wyświetleń: 9472

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2011-07-29, 09:35   Temat: Rak trzonu macicy
Dziękuję Agness.Fajnie ,że Cię poznalam. Odzywaj się czasami.
  Temat: Rak trzonu macicy
bonzaja

Odpowiedzi: 13
Wyświetleń: 9472

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2011-07-28, 12:49   Temat: Rak trzonu macicy
tak, mam męża i kochana rodzinę. O operacji wie tylko on i moja mama. Nie mam dzieci. Czasmi myślę,że zrobiłam zły krok. Miałam histeroskopie w lutym i po niej na 3 mce megesin,po tym leku mialo się cofnąć co złe. Po 3 mcach znowu histeroskopia i pokazało raka G2 9 średnia złosliwość). I termin operacji. Do tej pory nije mogę sie z tym pogodzić, byłasm u 3 lekarzy i każdy mówił to samo. Po operacji 45 naśwetleń,koszmar. A teraz uwaga coś pozytywnego: w tym roku bedę mamą, dziecko urodzi mi surogatka:) I teraz tylko to trzyma mnie przy życiu.
  Temat: Rak trzonu macicy
bonzaja

Odpowiedzi: 13
Wyświetleń: 9472

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2011-07-28, 09:10   Temat: Rak trzonu macicy
agness napisał/a:
Witam serdecznie tu Agnes ja miałam 1g w początkowym stadium bez nacieków. Nie mam dzieci i teraz właśnie zapragnęłam aby choć jedno mieć. Wraz z mężem jezdzimy do Bydgoszczy do Onkologii. Muszę przechodzić uzg i rezonans. Ale dziękuje Bogu za pomoc i siły jakimi mnie otacza. Boję się w dalszym ciągu o własne życie ale mam nadzieję że będzie wszystko ok . Nabawiłam się na tle nerwowym helikobakter w żołądku i czeka mnie leczenie, po malutku wychodzę z anemii i wracają siły . Trzymajcie się cieplutko i myślcie pozytywnie nie poddajcie się Nigdy.

[ Dodano: 2011-07-26, 19:59 ]
:lol: Zawsze Bądzcie sobą głowa do góry cieszmy się z tego co mamy ,szanujmy innych pamiętajmy- Dobro Powraca.



Agness a czym byłas leczona i jak długo, rozumiem że Bydgoszcz wyprowadziła Cię z choroby?
  Temat: Rak trzonu macicy
bonzaja

Odpowiedzi: 13
Wyświetleń: 9472

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2011-06-22, 09:18   Temat: do Agness
Agness a jaki miałaś stopień zróżnicowania. Ja też miałam raka endometrium G2 w fazie początkowej. Przez 3 mce łykałam Megesin który miał cofnąć chorobę. Po 3 mcach po histeroskopii i pobraniu wycinków nadal utrzymywał się nowotrów. Lekarz zadecydował o radykalnej operacji.Boże a może mogłam tego uniknąć, udać się do innego lekarza (byłam u najlepszegop w wawie) , spróbować łyżeczkowania itd. Teraz się zastanawiam co by było gdyby.... agness czy masz dzieci??
  Temat: Rak trzonu macicy
bonzaja

Odpowiedzi: 13
Wyświetleń: 9472

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2011-06-21, 16:54   Temat: Do Agness
agness napisał/a:
1a ja mam zmianę nowotworową w trzonie macicy tylko w endometrium . Dlatego zależy mi aby zostały mi jajniki.


Agness odezwij się, co u Ciebie??
  Temat: Rak trzonu macicy
bonzaja

Odpowiedzi: 13
Wyświetleń: 9472

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2011-02-02, 13:15   Temat: do agness RTM
Witaj Agnes,


Ja mam 30 lat i równy rok temu zachorowałam na raka endometrium. Jestem po operacji i uzupełniającemu leczeniu. Jeśli chcesz się więcej dowiedzieć to napisz. Nie mam dzieci a operacja była radykalna, macicy z przydatkami i dwa węzły chłonne. Przeszłam 28 frakcji naświetlań zewnętrznych i pomału dochodzę do siebie. Pomogę miłym słowem każdej kobiecie która boi się tak jak ja , kobiecie z która będę mogła porozmawiać i opisać co czułam co czuje.
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group