1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 26
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Nowotwór trzustki? ;/
civic

Odpowiedzi: 54
Wyświetleń: 19792

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2012-09-16, 13:00   Temat: Nowotwór trzustki? ;/
wczoraj minął miesiąc od czasu gdy mama odeszła. Jest pewnie w Niebie i spotkała się z mężem oraz rodzicami i przyjaciółmi.

Nigdy nie podejrzewałem, że pranie, gotowanie, sprzątania - to, co robiła mama, tak wiele sił kosztuje. Ona na nic się nie skarżyła. Teraz to wszystko spadło na mnie. Daję radę, ale brakuje mi jej ;(

[img]http://bi.gazeta.pl/im/8/6878/z6878488Q,Znicz.jpg[/mig]

[ Dodano: 2012-09-16, 13:00 ]
  Temat: Nowotwór trzustki? ;/
civic

Odpowiedzi: 54
Wyświetleń: 19792

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2012-08-23, 23:02   Temat: Nowotwór trzustki? ;/
dziękuję, nie chcę Wam przeszkadzać i podbijać sobie posta, keidy inni czekają na odpowiedzi w bardzo ważnych sprawach. Mojej mamie już nic nie pomoże, ot było i skończyło się. Pozostaje mieć nadzieję, że sekcja wykaże coś innego niż w diagnozie. Nie chodzi o pieniądze bo mam wsparcie rodziny i na to nie narzekam, chodzi o prawdę i tylko o to. Poinformuję Was o wynikach sekcji jakiekolwiek by one nie były

pozdrawiam i życzę zdrowia
  Temat: Nowotwór trzustki? ;/
civic

Odpowiedzi: 54
Wyświetleń: 19792

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2012-08-23, 21:32   Temat: Nowotwór trzustki? ;/
dzięki. mama leży w grobie z tatą, obok jej rodzice i brat wraz z jej kuzynem, który zmarł tuż po narodzinach, wszyscy sobie kimają :)
  Temat: Nowotwór trzustki? ;/
civic

Odpowiedzi: 54
Wyświetleń: 19792

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2012-08-23, 17:26   Temat: Nowotwór trzustki? ;/
"Już słyszę, nadjeżdżają anioły na koniach złotych,
w ten wieczór wyślizgany od łez i deszczu
usłyszę: śmierć moją najbliższą wyśpiewa dziś w nocy
na sąsiednim podwórzu zabłąkany pies."

K.K. Baczyński...

dzisiaj pochowaliśmy matkę, ale walka się nie skończyła. Wyniki sekcji za kilka tygodni :roll:
  Temat: Nowotwór trzustki? ;/
civic

Odpowiedzi: 54
Wyświetleń: 19792

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2012-08-16, 22:41   Temat: Nowotwór trzustki? ;/
mam zmarla o 10:15 chwilę przedtem przyśniła mi się, leżała na dywanie i umierała. odszedłem do niej i chwyciłem ją za rękę, powiedziałem, że ją kocham i że przepraszam za wszytko, to był chyba znak :?ale?:
  Temat: Nowotwór trzustki? ;/
civic

Odpowiedzi: 54
Wyświetleń: 19792

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2012-08-16, 14:04   Temat: Nowotwór trzustki? ;/
dzięki, gdyby mama zmarła z dnia na dzień byłoby trudno, ale przez te kilka tygodni można było się choć w części przygotować, nie jest tak źle.

poprosiliśmy o sekcję i sekcja się odbędzie na dniach, złożyliśmy też pisma do sekretariatu jakie napisał nam inny lekarz - zobaczymy co oni na to :?ale?:
  Temat: Nowotwór trzustki? ;/
civic

Odpowiedzi: 54
Wyświetleń: 19792

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2012-08-15, 11:18   Temat: Nowotwór trzustki? ;/
... dzisiaj o 10:15 mama zmarła ... :roll:
  Temat: Nowotwór trzustki? ;/
civic

Odpowiedzi: 54
Wyświetleń: 19792

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2012-08-14, 17:30   Temat: Nowotwór trzustki? ;/
działąmy dalej, dzisiaj ostra rozmowa z ordynatorem szpitala

żądamy wyników histopat trzustki i pokazania ogromnego guza z wypisu, ktorego nie ma na TK

niezalezni lekarze i radiolodzy twierdza ze na tk nie ma zmian, tylko zoladek jest pogrubialy - prawdopodobnie rak zoladka

tej sprawy nie zostawimy, dodatkowo mama jednak nie jest karmiona, domagamy sie zywienia dojelitowego, w opinii niezaleznych lekarzy mama jest głodzona, czuje sie oszukany i jestem strasznie wnerwiony

ciag dalszy nastapi...

[ Dodano: 2012-08-14, 18:00 ]
moj ojciec zmarl 3 lata temu w wyniku bledow lekarzy i do dzisiaj inni lekarze dziwia sie ze nie poszlismy z tym do sadu, tym razem nie odpuszcze za nic w świecie

zażadaliśmy tego, co napisał nam znany w Wlkp. lekarz zaprzyjaźniony, oto to pisemko:



trzymajcie kciuki :)
  Temat: Nowotwór trzustki? ;/
civic

Odpowiedzi: 54
Wyświetleń: 19792

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2012-08-10, 20:15   Temat: Nowotwór trzustki? ;/
jestem po kolejnej konsultacji u zaprzyjaźnionego lekarza, cd z TK oglądali radiolodzy. Zmian na trzustce nie ma żadnych. Wg nich podejrzany jest zoladek, a mame nalezy reoperować. Już nic nie wiem :roll:
  Temat: Nowotwór trzustki? ;/
civic

Odpowiedzi: 54
Wyświetleń: 19792

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2012-08-08, 22:17   Temat: Nowotwór trzustki? ;/
kompletnie nic, mowią, że tutaj w hospicjum nie mają w ogóle kroplówek :?ale?:

[ Dodano: 2012-08-09, 20:24 ]
dzisiaj podali cos w sondzie, moze jutro zacznie jesc, wymiotow jest mniej... :roll:
  Temat: Nowotwór trzustki? ;/
civic

Odpowiedzi: 54
Wyświetleń: 19792

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2012-08-08, 21:45   Temat: Nowotwór trzustki? ;/
mama nie je już 3 tygodnie!!!!! czy to nie dziwne? zwraca trochę, może więcej, ale nie podają jej nic tylko wodę, przecież tego nei wytrzymałby nawet zdrowy człowiek. Lekarz na urlopie a inny mówi, że nie chcą mamy zagłodzić, a jak pytam keidy jej coś podadzą, to mówi, że jak przestanie zwracać i koło sięzamyka :roll:
  Temat: Nowotwór trzustki? ;/
civic

Odpowiedzi: 54
Wyświetleń: 19792

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2012-08-06, 15:08   Temat: Nowotwór trzustki? ;/
wiem wiem, tylko dlaczego napisali rak trzustki? lekarz powiedzial mi ze za trzustke maja 150 tys z nfz, dlatego tak czesto robia :shock:
  Temat: Nowotwór trzustki? ;/
civic

Odpowiedzi: 54
Wyświetleń: 19792

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2012-08-06, 14:28   Temat: Nowotwór trzustki? ;/
mam kolejne wyniki, okazalo sie ze jeszcze jakies sa...

konsultowalem sie z lekarzem, ktory zajmuje sie trudnymi przypadkami i leczy je operacyjnie jesli inni sie tego nie podejmuja. Lekarz stwierdzil, że nie ma podstaw i dowodów na to, że to rak trzustki?















  Temat: Nowotwór trzustki? ;/
civic

Odpowiedzi: 54
Wyświetleń: 19792

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2012-08-04, 21:48   Temat: Nowotwór trzustki? ;/
niestety mam wrażenie, że mama umiera. Od dawna nic nie je bo nic jej nei podają (wymiotowałą). Ma sonde, dostaje różne leki, które sprawiają, że ciągle śpi i czasem majaczy. Może jak w poniedziałek dostanie pokarm (wymioty się zmniejszył) to będzie lepiej? Nie możemy nawet podać Megace bo lekarz mówi, że za słodkie.

Zawsze myślałem, że nie poradze sobie bez ojca i matki, ale chyba dam rade, pozostaje wierzyć, że to wszystko ma jakiś sens. I najważniejsze - mamę nic nie boli :roll:

[ Dodano: 2012-08-04, 21:49 ]
może to dziwne i bolesne, ale w penym sensie chciałbym żeby zasnęła i się nie obudziła, skończyłby się ten koszmar :?ale?:

[ Dodano: 2012-08-04, 21:51 ]
cieszę się też, że mama przyjmuje regularnie komunię i namaszczenie chorych. Mój ojciec przed śmiercią wyspowiadał się i przyjął komunię, a Bóg powiedział, że takie osoby mogą się znaleźć u jego boku i wszystkie grzechy zostaną im wybaczone. Moja mam jest przygotowana. Najwyżej spotka się z mężem i moim ojcem. :|

[ Dodano: 2012-08-04, 21:57 ]
ps. Moja ciocia umarła na raka trzustki. Tak cierpiała, że słyszałem jej krzyki z drugiego piętra... Bogu dzięki, że mamę nic nie boli
  Temat: Nowotwór trzustki? ;/
civic

Odpowiedzi: 54
Wyświetleń: 19792

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2012-08-02, 22:22   Temat: Nowotwór trzustki? ;/
mam jeszcze tylko to i epikryza gdzie pisza ze potwierdzono przerzuty w wycinkach

ale dlaczego ich nie ma w TK?

 
Strona 1 z 2
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group