1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 9
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: rak płaskonabłonkowy trójkąta zatrzonowcowego
crayzy

Odpowiedzi: 260
Wyświetleń: 67789

PostDział: Nowotwory tarczycy, głowy i szyi   Wysłany: 2021-08-19, 22:55   Temat: rak płaskonabłonkowy trójkąta zatrzonowcowego
Tak, pogresja to pogorszenie się stanu mimo zastosowanego leczenia.

Na całe szczęście jest to dyskretna progresja. Czyli nie duza.
  Temat: rak płaskonabłonkowy trójkąta zatrzonowcowego
crayzy

Odpowiedzi: 260
Wyświetleń: 67789

PostDział: Nowotwory tarczycy, głowy i szyi   Wysłany: 2021-03-18, 17:31   Temat: rak płaskonabłonkowy trójkąta zatrzonowcowego
Myślę, że bardzo ważne jest to że ilos wody zmniejszyła się i to znacznie. Czyli leki działają A to dobra wiadomość. Stabilizacja choroby także powinna cieszyć. Oby tak dalej.
  Temat: rak płaskonabłonkowy trójkąta zatrzonowcowego
crayzy

Odpowiedzi: 260
Wyświetleń: 67789

PostDział: Nowotwory tarczycy, głowy i szyi   Wysłany: 2021-01-02, 21:40   Temat: rak płaskonabłonkowy trójkąta zatrzonowcowego
Janek1
Próbowałam porównać twoje ostatnie wyniki do tych obecnych.
Wnioski są takie, że teraz widoczny jest węzeł chłonny podzuchwowy.
Jeżeli chodzi o naciek w zatoce szczękowej nieznacznie się powiększył bo o 2 mm, tyle że teraz podany mamy jeden wymiar.
W opisie nie podano wymiaru nacieku npl tylko wskazano gdzie on nacieka. Wcześniej podany był jego wymiar zaś nie było wyszczególnienia gdzie dokładnie nacieka. Trudno to porownac, czy w tym najnowszym opisie nie było wniosków?
Ułatwiło by to sprawę.
Prawdopodobnie nastąpił postęp choroby, w jakim stopniu, trudno mi powiedzieć, mam nadzieję że nieznacznie.
Myślę że Missy wszystko nam dokładnie wyjasni😀

Co do dalszego leczenia, to może warto byłoby poszukać np. Badań klinicznych? Nieraz są prowadzone badania nad lekami, w niektórych ośrodkach.
W sumie tylko to mi przychodzi do głowy, ale nie jestem lekarzem i nie chce się wypowiadać odnośnie ścieżki leczenia.
Trzymam kciuki
Pozdrawiam
  Temat: rak płaskonabłonkowy trójkąta zatrzonowcowego
crayzy

Odpowiedzi: 260
Wyświetleń: 67789

PostDział: Nowotwory tarczycy, głowy i szyi   Wysłany: 2020-10-08, 20:44   Temat: rak płaskonabłonkowy trójkąta zatrzonowcowego
Janku,
Mimo wszystko cieszy fakt że podadzą chemię.
Ale czy wiesz jaką to będzie dokładnie chemia?
Czy planują radykalne leczenie?

Czas oczekiwania nie jest długi, sam twierdzisz że od czerwca coś się dzieje, więc 3 tyg to już bliżej niż dalej.
Oczywiście uważaj na siebie abyś się nie przeziebil, nie złapał kataru do tego czasu!

Co do nalotu, niestety nic nie podpowiem. Jak piszesz stosowales Nystatyne, czyli antybiotyk, jeżeli to nie pomogło to ja pomysłu nie mam. Trzeba się było spytać na wizycie onkologa.

A co do wizyt gdzie indziej?- to jest twoje prawo jako pacjenta. Sama wizyta nie skreśla Cię z leczenia w Krakowie. Głównie chodzi o to Aby zapisać się do innego onkologa, który może zaproponować inne leczenie lub możliwości. Nie masz obowiązku z nich korzystać. To jest w pewien sposób potwierdzenie słuszności prowadzonego leczenia, ewentualnie daje nowe możliwości. Dlatego zawsze warto skorzystać z tej opcji.
Masz teraz 3 tyg czasu, pomyśl, może uda Ci się gdzieś zarejestrować.

Życzę powodzenia
  Temat: rak płaskonabłonkowy trójkąta zatrzonowcowego
crayzy

Odpowiedzi: 260
Wyświetleń: 67789

PostDział: Nowotwory tarczycy, głowy i szyi   Wysłany: 2020-10-03, 16:12   Temat: rak płaskonabłonkowy trójkąta zatrzonowcowego
Dobra wiadomość to ta, że wizyta już w tym tygodniu.
Mam nadzieję, że tak jak mówił lekarz da skierowanie na oddział I od razu zdążą leczenie.
Trzymam mocno kciuki i daj znać jak będziesz po wizycie!
  Temat: rak płaskonabłonkowy trójkąta zatrzonowcowego
crayzy

Odpowiedzi: 260
Wyświetleń: 67789

PostDział: Nowotwory tarczycy, głowy i szyi   Wysłany: 2020-10-02, 15:29   Temat: rak płaskonabłonkowy trójkąta zatrzonowcowego
Janek1
A ja trzymam mocno kciuki i jestem pod wrażeniem twojej determinacji. A w tej chorobie o to chodzi aby się nie poddawać!!! - bo to już połowa sukcesu!!!

Daj znać jak tylko zaczną leczenie

Z tego co zrozumiałam byłeś na konsylium ale wysłano Cię do radioterapełty który dał " papier" do onkologa.
Kiedy masz wizytę u onkologa żeby wydrążyć leczenie?
  Temat: rak płaskonabłonkowy trójkąta zatrzonowcowego
crayzy

Odpowiedzi: 260
Wyświetleń: 67789

PostDział: Nowotwory tarczycy, głowy i szyi   Wysłany: 2020-10-01, 21:28   Temat: rak płaskonabłonkowy trójkąta zatrzonowcowego
Janek1
Cieszę się że są dalsze ścieżki leczenia i lekarze chcą dalej działać.

Mam nadzieję że jak najszybciej dostaniesz się na chemię i że ona pomoże.

Trzymam kciuki i mimo wszystko życzę dużo zdrowia!!!
  Temat: rak płaskonabłonkowy trójkąta zatrzonowcowego
crayzy

Odpowiedzi: 260
Wyświetleń: 67789

PostDział: Nowotwory tarczycy, głowy i szyi   Wysłany: 2019-09-08, 15:40   Temat: rak płaskonabłonkowy trójkąta zatrzonowcowego
Witaj Janek1,
Bardzo chciałabym Ci pomuc i odpowiedzieć na Twoje pytanie, jednak zupełnie nie orientuję się w tym temacie.

Jednakże pragnę nadmienić iż bardzo Ci kibicuję i śledzę Twoją historię od początku.
Jestem pod wrażeniem jak radzisz sobie w tej walce.
Trzymam mocno kciuki żeby się udało!!!
  Temat: rak płaskonabłonkowy trójkąta zatrzonowcowego
crayzy

Odpowiedzi: 260
Wyświetleń: 67789

PostDział: Nowotwory tarczycy, głowy i szyi   Wysłany: 2019-05-05, 18:07   Temat: rak płaskonabłonkowy trójkąta zatrzonowcowego
Janek1
Bardzo się cieszę że coś się ruszyło i kompotki już robią robotę 🙂

Co do krwi, to pewnie najlepiej zdrowa dieta. Nie obciążać watroby🙂
Nie ma co się brać za buraki, bo jedna wielka ściema.
Jak to mi hematolog powiedział, gdyby zjadla Pani przyczepę na raz może by coś pomogło,...
Moze jakieś żelazo ale najlepiej skonsultować je z lekarzem prowadzacym🙂
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group