1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 7
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: BeataM - komentarze
czkawka

Odpowiedzi: 58
Wyświetleń: 15433

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2012-04-07, 22:34   Temat: BeataM - komentarze
Beatko zdrowych, spokojnych i szczęśliwych Świąt Wielkiej Nocy oraz ukojenia i rodzinnej atmosfery. Mam nadzieję, że wiara i miłość zagości w Twoim sercu :)

Pozdrawiam Cię bardzo serdecznie :tull:
  Temat: BeataM - komentarze
czkawka

Odpowiedzi: 58
Wyświetleń: 15433

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2012-01-03, 22:13   Temat: BeataM - komentarze
Beatko, wiem :-( Boję się tej rocznicy, nie wiem czemu? Nie takie rocznice chciałybyśmy obchodzić, nie takie...
Moja Mamcia w piątek skończyłaby 65 lat. Ostanie dni są bardzo trudne, dużo wspomnień, dużo przemyśleń, najwięcej tęsknoty.

Doskonale wiem, jak bardzo brakuje Ci Mamusi :-(
Przytulam Cię bardzo mocno :tull:
  Temat: BeataM - komentarze
czkawka

Odpowiedzi: 58
Wyświetleń: 15433

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2011-12-31, 18:11   Temat: BeataM - komentarze
Beatko, mam nadzieję, że następny Rok będzie dla Ciebie i Twojej rodziny lepszy. Samych dobrych chwil, szczęścia i spokoju.
Życzę dużo siły i ukojenia.

Pozdrawiam bardzo serdecznie :)
  Temat: BeataM - komentarze
czkawka

Odpowiedzi: 58
Wyświetleń: 15433

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2011-03-17, 10:06   Temat: BeataM - komentarze
BeataM, nie chcę Cie dodatkowo dołować, ale przygotuj się na takie komentarze. Ludzię są niestety okrutni a z tego co zdążyłam zauważyć najwięcej do powiedzenia mają ci, którzy mają najmniejsze pojęcie o chorobie, opiece i miłości jaką darzymy naszych bliskich.
Piszę tak, bo u mnie była bardzo przykra sytuacja. Po pogrzebie jak spotkała się cała najbliższa rodzina moja chrzestna, która nawet nie zajrzała do Mamy (choć ta czekała na nią ponad dwa tygodnie), skrytykowała mnie i to jak opiekowałam się Mamą. Nie miała bladego pojęcia o chorobie Mamy (Mama celowo jej nie powiedziała, bo bała się plotek), ale najwięcej miała później do powiedzenia. Bardzo zabolały mnie jej słowa, długo nie mogłam się po nich pozbierać. U nas sytuacja była trochę inna, bo Mama odeszła w domu-miałam ten komfort, że mogłam się Nią zaopiekować. Ciotka stwierdziła, że w szpitalu Mama miałaby lepszą opiekę i na pewno i byłaby przygotowana na śmierć. Nie docierało, że Mama nie chciała do szpitala.
Gdybym jednak nie dawała sobie rady to z troski o Mamę oddałabym Ją pod opiekę personelowi medycznemu.

Rozumiem Twoje rozgoryczenie, ciotka nie ma prawa oceniać Twojej decyzji.
Nie oddałaś Mamy do wykańczalni, ale zatroszczyłaś się o Jej potrzeby z największym uczuciem- nie wyobrażam sobie abyś dla czyjegoś widzimisię zatrzymała Mamę.
Zachowałaś się jak dorosła i odpowiedzialna osoba. Wykazałaś się ogromnym uczuciem do swojej Mamy, okazałaś Jej tą decyzją swoją wielka miłość.

A ciotce Twojej [paluszkiem] niech się zastanowi zanim coś powie.

Pozdrawiam.
  Temat: BeataM - komentarze
czkawka

Odpowiedzi: 58
Wyświetleń: 15433

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2011-03-16, 23:15   Temat: BeataM - komentarze
Beatko, życzę Ci dużo siły, bo wiem jak wiele kosztowała Cię ta decyzja. W sytuacji jak u Was był to najlepszy krok jaki podjęłaś.

Trzymaj się kochana. Przesyłam moc pozytywnych myśli.
Pozdrowienia dla Mamusi, uściskaj Ją ode mnie.
  Temat: BeataM - komentarze
czkawka

Odpowiedzi: 58
Wyświetleń: 15433

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2011-03-06, 12:23   Temat: BeataM - komentarze
Beatko przykro mi bardzo, że Mamusia tak słabo się czuje.
Domyślam się jak jest Ci ciężko, musisz jednak spróbować choć trochę zadbać też o siebie. Na razie masz siły, ale te są pewnie na wyczerpaniu? Odpocznij trochę, odżywiaj się zdrowo, bo czeka Cię jeszcze sporo dni kiedy będziesz Mamusi potrzebna.
Problemy osobiste, o których piszesz, mam nadzieję, że się rozwiążą.

Przytulam mocno i uściskaj Mamusię.
  Temat: BeataM - komentarze
czkawka

Odpowiedzi: 58
Wyświetleń: 15433

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2011-02-27, 11:57   Temat: BeataM - komentarze
Beatko co u Was? Mam nadzieję, że wszystko ok.?
Odezwij się jak znajdziesz czas i chęć.

Pozdrowienia dla Ciebie i Mamusi, Ją przytul dodatkowo bardzo mocno.
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group