1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 4
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Wydzielony z wątku: UMIERANIE (...) - historia Mordoklejki
czkawka

Odpowiedzi: 80
Wyświetleń: 32971

PostDział: Opieka paliatywna   Wysłany: 2011-12-23, 22:36   Temat: Wydzielony z wątku: UMIERANIE (...) - historia Mordoklejki
Mordoklejko, piękny post. Popłakałam się jak bóbr, bo tak trafnie ujęłaś w ostatnich słowach to o czym marzę- aby poczuć obecność nieobecnych, aby to puste miejsce nie było puste.

Przytulam i ja Ciebie i życzę Ci siły i spokoju, aby pomimo ogromnego bólu jaki odczuwasz udało Ci się przetrwać te święta z jak najmniejszymi stratami w samopoczuciu.
Oby ta pusta nie przygnębiała bardziej niż zwykle...

:tull:
  Temat: Wydzielony z wątku: UMIERANIE (...) - historia Mordoklejki
czkawka

Odpowiedzi: 80
Wyświetleń: 32971

PostDział: Opieka paliatywna   Wysłany: 2011-11-20, 13:53   Temat: Wydzielony z wątku: UMIERANIE (...) - historia Mordoklejki
Mordoklejko, bardzo mi przykro ::rose::
  Temat: Wydzielony z wątku: UMIERANIE (...) - historia Mordoklejki
czkawka

Odpowiedzi: 80
Wyświetleń: 32971

PostDział: Opieka paliatywna   Wysłany: 2011-11-19, 22:15   Temat: Wydzielony z wątku: UMIERANIE (...) - historia Mordoklejki
Mordoklejka, ledwie dałam radę przeczytać Twój post. W oczach stanęły mi ostanie chwile przy mojej Mamie. Przypominam sobie ja sama zapewniałam swoją Mamę (podobnie jak Ty), że wszystko jest w porządku, że bardzo Ja kochamy, że damy sobie radę, że jeśli już jest zmęczona do może odejść. Obiecałam Jej dużo wcześniej, że kiedy będzie odchodzić nie będę płakać i próbować na siłę Jej zatrzymać.
Nigdy w życiu bardziej się nie bałam i nigdy wcześniej nie okłamałam Jej bardziej niż wtedy- bo ja tak naprawdę nie chciałam aby odeszła, aby spotkała się ze swoimi najbliższymi. Nigdy też w życiu żadne słowa nie wymagały ode mnie aż takiego wysiłku...
Dlatego doskonale rozumiem co czujesz. Domyślam się jak jest Ci ciężko i trudno...

Opiekujesz się Mamą wspaniale, otaczasz Ją miłością i wsparciem. To potwornie trudne pozwolić odejść ukochanej osobie, ale jest to wyraz największej miłości jaką można okazać drugiej osobie.
Nie powinnaś mieć wyrzutów sumienia, zrobiłaś i robisz wszytko co w Twojej mocy aby ulżyć Mamie.

Mordoklejko życzę Wam obu dużo siły w tym trudnym czasie.
  Temat: Wydzielony z wątku: UMIERANIE (...) - historia Mordoklejki
czkawka

Odpowiedzi: 80
Wyświetleń: 32971

PostDział: Opieka paliatywna   Wysłany: 2011-11-14, 23:01   Temat: Wydzielony z wątku: UMIERANIE (...) - historia Mordoklejki
Mordoklejka, życzę Tobie dużo siły a Mamci aby nie cierpiała.
Dzielna dziewczyna z Ciebie, choć tak młoda. Tacy ludzie przywracają mi wiarę w drugiego człowieka.
Niestety jak już napisali moi poprzednicy charczenie to objaw, który nie wróży nic dobrego.
Wszystko co możesz teraz to być przy Mamie i zrobić wszystko aby była spokojna i nie cierpiała niepotrzebnie.
trzymaj się odważna dziewczyno :tull:
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group