1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 4
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Jak żyć dalej gdy ukochany zasnął na wieki
czkawka

Odpowiedzi: 145
Wyświetleń: 54634

PostDział: Psychoonkologia / emocje w chorobie nowotworowej   Wysłany: 2011-03-23, 21:54   Temat: Jak żyć dalej gdy ukochany zasnął na wieki
Luika, czytałam Twoje wypowiedzi w tamtym wątku. Dziękuję za te słowa.
Życzę dużo zdrowia i pozdrawiam bardzo serdecznie :)
  Temat: Jak żyć dalej gdy ukochany zasnął na wieki
czkawka

Odpowiedzi: 145
Wyświetleń: 54634

PostDział: Psychoonkologia / emocje w chorobie nowotworowej   Wysłany: 2011-03-20, 22:16   Temat: Jak żyć dalej gdy ukochany zasnął na wieki
pchelka, choć byłam przy Mamie kiedy zasypiała i wydaje mi się, że nie bolało, to zadawałam sobie to pytanie bezustannie. Z każdym dniem pytam jednak coraz rzadziej, bo uświadomiłam sobie, że nigdy nie uzyskam odpowiedzi.

Nie dziwię Ci się, że chciałabyś przespać ten czas, nie możesz na niczym się skupić.

Ciężko jest i pewnie jeszcze długo tak będzie, ale to jest zupełnie zrozumiałe. To jest czas na wyciszenie, skupienie i rozmyślania. Teraz przed nami bardzo ważne zadanie, zachować pamięć o Naszych Mamach i nie pozwolić wspomnieniom wyblaknąć.

Pozdrawiam.
  Temat: Jak żyć dalej gdy ukochany zasnął na wieki
czkawka

Odpowiedzi: 145
Wyświetleń: 54634

PostDział: Psychoonkologia / emocje w chorobie nowotworowej   Wysłany: 2011-03-20, 21:43   Temat: Jak żyć dalej gdy ukochany zasnął na wieki
pchelka, ja czekałam na ból żałoby do 3 marca- dlaczego? Tego dnia byłam w domu rodzinnym Mamy i puściły hamulce, dopiero po tej wizycie zaczęłam płakać, bo do tego dnia czułam się jak z drewna. Teraz też czuje się pusta, taka inna ale kiedy przypominam sobie Mamę mogę zapłakać i czuję ból, taki normalny jak przy żałobie.

Erevain21, dobrze to ująłeś. Każda chwila będzie już inna zwłaszcza ta, która planowało się z ukochaną osobą....

Ja jednak jestem wdzięczna za to odczuwanie bólu...dzięki temu czuję się człowiekiem.
  Temat: Jak żyć dalej gdy ukochany zasnął na wieki
czkawka

Odpowiedzi: 145
Wyświetleń: 54634

PostDział: Psychoonkologia / emocje w chorobie nowotworowej   Wysłany: 2011-03-20, 21:07   Temat: Jak żyć dalej gdy ukochany zasnął na wieki
pchelka, mogę jedynie Cie przytulic wirtualnie. Mojej Mamy nie ma ze mną 36 dni, zasnęła 12 lutego.
Wiem, że boli i boleć będzie pewnie nawet bardzo długo. Rozumiem Cię doskonale, bo dla mnie moja Mama była nie tylko rodzicem ale i bratnią duszą, przyjacielem.
Nie obwiniaj się, nie zadręczaj, bo zrobiłaś wszystko co było w Twojej mocy. Ja miałam ogromne wyrzuty sumienia, zadręczałam się bardzo czasem jeszcze mi się zdarza, ale w tych ciężkich dla mnie chwilach było to dla mnie dodatkowym obciążeniem. Oskarżanie siebie nic Ci nie da, pogłębi jedynie Twój ból, który i tak pewnie jest ogromny.

Trzymaj się jakoś. Pozdrawiam serdecznie.
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group