1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znaleziono 1 wynik
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Pielęgnacja jamy ustnej w czasie i po radioterapii w rejonie
elizabet65

Odpowiedzi: 22
Wyświetleń: 72088

PostDział: Nowotwory tarczycy, głowy i szyi   Wysłany: 2014-06-05, 11:45   Temat: Pielęgnacja jamy ustnej w czasie i po radioterapii w rejonie
dzień dobry wszystkim, dużo osób piszę jaki ma problemy w trakcie radioterapii i po,w okresie około 6-8 tygodni.A te komu już minął rok,dwa.Problemy są i nikt nie ma na to odpowiedzi.Może każdy napiszę o swoich i doradzimy jeden drugiemu co komu pomaga.Zawsze bardzo dbałam o zęby,oczywiście po radioterapii z braku śliny jak każdy mam pewne problemy.Już wprawie 9 miesięcy po....śliny nadal brak,zęby są bardzo nadwrażliwe,nie mogę używać nawet średniej szczoteczki tylko miękką.Pasta tylko zielona sensitive Lakalut dla mnie okazałaś najlepszą.Chociaż elmex,i inne tylko z serii zielonych dla nadwrażliwych zębów też mogą być .Płyn do pukania ust też tylko zielony. Między zębami robią mi się nie dziury ale dziwne przerwy,jak wkładam wykałaczkę wychodzi z drugiej strony zęba.Zęby są matowe,ale po każdym posiłku są myte,pije dużo wody nadal.Zęby dziwne na końcach ostre jak noże z pilniczkiem.Nie wiem co będzie dalej, na razie zęby mam,ale coś mi się wydaje że jeszcze za rok może będą takie problemy że będe musiała coś z nimi zrobić.Może ktoś opiszę co robić dalej.
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group