1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 5
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Rak śluzowo naskórkowy ślinianki
evelinaswe

Odpowiedzi: 295
Wyświetleń: 67993

PostDział: Nowotwory tarczycy, głowy i szyi   Wysłany: 2012-04-16, 21:41   Temat: Rak śluzowo naskórkowy ślinianki
Kup sobie do smarowania Pharmaceris po radioterapi w aptece jest swietny ja go uzywalam podczas radioterapi i teraz 7 mcy po tez uzywam.A odnosnie spania ja tez mialam takie okresy ze nie spalam po 4-5 dni wcale a pozniej sie zmienilo ze moge spac 24h,wiele zalezy od psychiki i lekow.Na plesniawke dostalam swietny lek Diflucan nie wiem czy jest w Pl ale nie moglam go uzywac bo jestem uczuleniowcem i ouchly mi stopy ale dowiedz sie moge Ci podeslac gdyby co
  Temat: Rak śluzowo naskórkowy ślinianki
evelinaswe

Odpowiedzi: 295
Wyświetleń: 67993

PostDział: Nowotwory tarczycy, głowy i szyi   Wysłany: 2012-04-13, 14:53   Temat: Rak śluzowo naskórkowy ślinianki
Tarnowianka,
Witam milutko,wiem,ze te ostatnie dni strasznie sie wloka i sa upierdliwe,wymagajace duzo silnej woli ale dasz rade .Chrypka jest normalna ja prawie wcale nie moglam momentami mowic a szczegolnie po przebudzeniu albo jak duzo mowilam to skrzypialam jak nienaoliwione drzwi.Ale to wszystko przejdzie.Wazne abys duzo pila i jadla i jesli nie dasz rady jesc pij nutri drinki,one do tej pory /7 mcy po/ nadal ratuja mi zycie.Trzymam kciuki za Ciebie ale bedzie dobrze
  Temat: Rak śluzowo naskórkowy ślinianki
evelinaswe

Odpowiedzi: 295
Wyświetleń: 67993

PostDział: Nowotwory tarczycy, głowy i szyi   Wysłany: 2012-03-20, 17:02   Temat: Rak śluzowo naskórkowy ślinianki
Tarnowianka,

Wspolczuje Ci a ja jezdzilam 30km w jedna strone autobusem bo samochodem balam sie,ze moge zemdlec albo cos ale do 6tego tyg nie bylo problemu a ostatnie 2 tyg musial mnie ktos wozic bo juz nie dawalam rady.Moglam byc w szpitalu/hotelu ale w domu zawsze lepiej ale to sa takie hustawki raz lepiej raz gorzej
  Temat: Rak śluzowo naskórkowy ślinianki
evelinaswe

Odpowiedzi: 295
Wyświetleń: 67993

PostDział: Nowotwory tarczycy, głowy i szyi   Wysłany: 2012-03-10, 22:13   Temat: Rak śluzowo naskórkowy ślinianki
Gusia,

Chyba przyjade do Poznania na Twoja kuchnie i razem z Twoim mezem bedzie mi latwiej jesc bo ja juz na miksowane patrzec nie moge a tym bardziej,ze wszystko mi strasznie dziwnie smakuje nadal a to juz 5 mcy minelo od radioterapi.Szczegolnie cieple posilki rosna mi w buzi,no i ten problem z zabkami nadal nierozwiazany czekam jak na zbawienie do 21.03 wtedy padnie decyzja co dalej protezka czy implanty

[ Dodano: 2012-03-10, 22:28 ]
Jak bedzies pod maska nie mysl o tym,staraj sie wyluzowac,znajdz sobie odpowiednia pozycje buzi wiem,ze poczatki sa straszne ja tez dostawalam paniki nie umialam sliny polknac na lezaco myslalam,ze sie udusze ale jak przestalam o tym myslec i jakos ulozylam buzie luzniej bylo dobrze najwazniejsza jest psychika ale dasz rade poczatki zawsze sa trudne we wszystkim i pij nutri drinki ja do teraz pija minimum 3 dziennie wybierz sobie smaki ktore najlepiej Ci wchodza bo ja tez nie wszystkie moglam pic,sama wyczujesz co Ci bedzie pasowalo bo kazdy z nas jest inny i inaczej odbiera
  Temat: Rak śluzowo naskórkowy ślinianki
evelinaswe

Odpowiedzi: 295
Wyświetleń: 67993

PostDział: Nowotwory tarczycy, głowy i szyi   Wysłany: 2012-02-09, 23:11   Temat: witam
Wlasnie nutridrinki ratuja mi zycie,jestem 4 mce po radioterapi a nadal mam problem z jedzeniem bo jezyk boli i w buzi tez a poza tym nie mam czym gryzc a i smaku nie czuje ,pije dziennie po 3-4 mam o roznych smakach i nawet mi smakuja najbardziej smakuja mi capucino,aprikos,truskawkowe, jest tych smakow sporo
napewno Ci zasmakuja
Pozdrawiam
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group