1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 5
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: rak niedrobnokomorkowy u taty lat 62
ewka1

Odpowiedzi: 108
Wyświetleń: 23230

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2012-04-17, 09:14   Temat: rak niedrobnokomorkowy u taty lat 62
Witaj eszka.Za bardzo się na tym nie znam,ale może to hospicjum,z którym współpracuje forum jest odpowiednim miejscem.Może któryś z moderatorów podsunie jeszcze jakiś pomysł.Dzięki,że się odezwałaś.Pozdrawiam i |uscisk|

[ Dodano: 2012-04-17, 09:15 ]
z administratorów miało być-przepraszam.
  Temat: rak niedrobnokomorkowy u taty lat 62
ewka1

Odpowiedzi: 108
Wyświetleń: 23230

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2012-04-09, 09:18   Temat: rak niedrobnokomorkowy u taty lat 62
eszka tak bardzo mi przykro.Wierzę,że wykorzystałaś ten dany Wam czas jak najlepiej.Trzymaj się,bądź silna a łatwo nie będzie ::rose:: :/pociesza:/
  Temat: rak niedrobnokomorkowy u taty lat 62
ewka1

Odpowiedzi: 108
Wyświetleń: 23230

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2012-03-15, 16:31   Temat: rak niedrobnokomorkowy u taty lat 62
Witaj eszka.Pisałaś,że Tato ma nogi spuchnięte-czy ta opuchlizna zeszła?

[część postów podzielona i przeniesiona do wątku kciukowego eszki]
  Temat: rak niedrobnokomorkowy u taty lat 62
ewka1

Odpowiedzi: 108
Wyświetleń: 23230

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2012-03-13, 20:51   Temat: rak niedrobnokomorkowy u taty lat 62
Witaj eszka.Jak pisałam wcześniej,mojemu Tacie też puchły stopy później opuchlizna "szła"wyżej.Przy tym miał duszności i słaby był nie miał apetytu.Powodem tego był płyn w worku osierdziowym(miał robione usg jamy brzusznej).Pytaliście o to usg?U twojego Taty mogą być inne przyczyny tego puchnięcia.Jak odciągnęli wodę z osierdzia stopy i nogi już nie puchły.Jak to nikt nie ma czasu?Lekarz musi mieć czas żeby Cię poinformować o stanie Taty.Szczerze mówiąc jak lekarze mnie wypraszali drzwiami(mam na myśli p.ordynator szpitala,w którym Tato leżał)to ja wchodziłam oknem.Tato nawet mówił,że jakbym była u niego codziennie(a jeździliśmy co drugi dzień)to w końcu lekarze by mnie wyrzucili ze szpitala.Jak pisałam wyżej z tymi nogami to tak było u mojego Tatusia.Pytajcie o to usg brzucha.Trzymaj się!

[ Dodano: 2012-03-13, 21:00 ]
Może absenteeism coś więcej pomoże.Jestem na forum dopiero od lutego ale widzę,że absenteeism ma naprawdę dużą wiedzę na ten temat.Dobrze,że Tacy ludzie,jak absenteeism są na forum.
  Temat: rak niedrobnokomorkowy u taty lat 62
ewka1

Odpowiedzi: 108
Wyświetleń: 23230

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2012-03-12, 19:15   Temat: rak niedrobnokomorkowy u taty lat 62
Cześć eszka.Mój Tatuś miał też opuchnięte stopy.Pani doktór prowadząca zrobiła usg jamy brzusznej i wyszło źle.Tacie zebrał się płyn w worku osierdziowym.Powodował u Taty złe samopoczucie, brak apetytu i właśnie opuchnięte stopy.Mam nadzieję,że u twojego Taty jest inny powód puchnięcia stóp.Ten płyn w osierdziu to naprawdę nic dobrego :-( Trzymaj się i życzę powodzenia!Z tą chemią nie pomogę bo Tatuś zmarł przed jakimkolwiek leczeniem i nie mam doświadczenia w tej sprawie.

[ Dodano: 2012-03-12, 21:07 ]
Warto zrobić kontrolne usg jamy brzusznej.
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group