1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 31
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Honorata - komentarze
ewka1

Odpowiedzi: 211
Wyświetleń: 32875

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2012-10-21, 19:47   Temat: Honorata - komentarze
Ja też dołączam się do pozdrowień,uścisków i buziaków |uscisk| :cmok:
  Temat: Honorata - komentarze
ewka1

Odpowiedzi: 211
Wyświetleń: 32875

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2012-10-04, 18:01   Temat: Honorata - komentarze
Honoratko |uscisk|
  Temat: Honorata - komentarze
ewka1

Odpowiedzi: 211
Wyświetleń: 32875

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2012-09-23, 21:06   Temat: Honorata - komentarze
Witam Honoratko :)
Jak pobyt w Polsce?Jak mamusia?
  Temat: Honorata - komentarze
ewka1

Odpowiedzi: 211
Wyświetleń: 32875

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2012-09-05, 12:56   Temat: Honorata - komentarze
Honorata napisał/a:
- pomódlcie się za mojego synka...

Oczywiście Honoratko |uscisk|
  Temat: Honorata - komentarze
ewka1

Odpowiedzi: 211
Wyświetleń: 32875

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2012-09-05, 10:39   Temat: Honorata - komentarze
Honoratko,walizki spakowane?
Miłego pobytu w Polsce dla Was :)
  Temat: Honorata - komentarze
ewka1

Odpowiedzi: 211
Wyświetleń: 32875

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2012-09-02, 12:50   Temat: Honorata - komentarze
Honoratko,o ile pamiętam,to masz umówioną wizytę u lekarza ze Stefciem.Poczekaj na konkretną diagnozę.
Wiesz,w moim życiu też był moment,kiedy drżałam o życie mojej Klaudii.Jak miała 2 i pół tygodnia coś się zaczęło źle dziać.Momentalnie się odwodniła, skóra zrobiła się jak marmurek,przy najmniejszym dotyku krzyczała z bólu.Wpadliśmy z mężem na izbę przyjęć,wyniki,lekarze wszystko poszło piorunowo.Pamiętam,że p.ordynator oddziału dziecięcego powtarzała,że dobrze,że tak szybko przyjechaliśmy,że nie czekałam dłużej.
Pierwsza diagnoza-sepsa.To,co wtedy poczuliśmy z mężem wiedzą tylko ci rodzice,którzy przez to przeszli.Stan córki szybko się poprawiał.Sepsa się nie potwierdziła,wykluczono zapalenie opon mózgowych,rotawirusy i szereg innych chorób,które dają takie objawy.
Ze szpitala wyszliśmy bez diagnozy.Na wypisie jest napisane-Sepsum-negative.Bardzo się bałam,że tamten stan będzie miał zły wpływ na jej rozwój.Jak narazie jest ok,ale w moim matczynym sercu ciągle jest niepokój,czy aby ta choroba się nie powtórzy.
Honoratko,rozumiem twoje obawy .Poczekaj proszę na konsultację lekarską i nie nastawiaj się tylko na najgorsze.Pozdrawiam Cię serdecznie i przytulam |uscisk| :cmok:
  Temat: Honorata - komentarze
ewka1

Odpowiedzi: 211
Wyświetleń: 32875

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2012-08-18, 22:17   Temat: Honorata - komentarze
Honorata napisał/a:
Wracam do pracy na moich warunkach

:bravo"
Pozdrawiam :)
  Temat: Honorata - komentarze
ewka1

Odpowiedzi: 211
Wyświetleń: 32875

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2012-08-12, 10:50   Temat: Honorata - komentarze
Puk,puk?Co słychać?Jakoś cicho tu u Ciebie.
  Temat: Honorata - komentarze
ewka1

Odpowiedzi: 211
Wyświetleń: 32875

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2012-07-28, 19:49   Temat: Honorata - komentarze
Honorata napisał/a:
jestem straszny twardziel co do swoich praw w pracy, mam wielką jak to się mówi brzydko "mordę"

Po tych słowach jestem skłonna pomyśleć,że jesteśmy spokrewnione
Honorata napisał/a:
Jestem jednak z Wami - co dnia,
:mrgreen:
|uscisk| :cmok:
  Temat: Honorata - komentarze
ewka1

Odpowiedzi: 211
Wyświetleń: 32875

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2012-07-25, 09:05   Temat: Honorata - komentarze
roman1130 napisał/a:
Cieszę się że Stefek ma w bardzo poważnym miejscu opinie angielskich specjalistów

Chłopak wie,co robi :)
Jaka pogoda u Ciebie?A jak Mamusia?
Całusy dla Stefcia |buziaki|
  Temat: Honorata - komentarze
ewka1

Odpowiedzi: 211
Wyświetleń: 32875

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2012-07-21, 08:29   Temat: Honorata - komentarze
Cześć Honoratko :) Stefcio cały czas daje popalić?Ja też miałam przegwizdane z córką.Mąż za granicą,starszy syn w szkole a ona też była bardzo ruchliwym dzieckiem.Tak ruchliwym,że w wieku 14-tu miesięcy złamała tzw.zieloną gałązkę w rączce.
Dzieciaczki mają różne pomysły :) Najbardziej podoba im się tam,gdzie jest wysoko,gdzie trudno dojść i gdzie mama ich nie dojrzy :)
  Temat: Honorata - komentarze
ewka1

Odpowiedzi: 211
Wyświetleń: 32875

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2012-07-18, 07:42   Temat: Honorata - komentarze
Honorata napisał/a:
podbija nasze serducha.

Kochana,nawet nie wiesz,jak dobrze mi się czytało cały Twój wpis,a szczególnie te słowa |happy|
Pozdrawiam i miłego dnia dla Was :) Pogoda u mnie od dwóch nie nastraja do wychodzenia poza próg domu :--:
  Temat: Honorata - komentarze
ewka1

Odpowiedzi: 211
Wyświetleń: 32875

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2012-07-12, 12:07   Temat: Honorata - komentarze
Puk,puk :) Cześć Honoratko.Jak pogoda na wyspach?Jak Stefcio?Moje dzieciaki nie wiedzą,co ze sobą zrobić.Brak szkoły i przedszkola.W dodatku te upały.Nie mogę ich wystawić za próg,jak na dworze 30st. w cieniu |zalamka| Dzisiaj rano był przyjemny chłód.Teraz już :sun: w pełni.Pozdrawiam :papap:

[ Dodano: 2012-07-12, 12:08 ]
Całusy dla Stefcia |buziaki| Męża już ode mnie nie musisz całować :mrgreen:
  Temat: Honorata - komentarze
ewka1

Odpowiedzi: 211
Wyświetleń: 32875

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2012-06-24, 07:33   Temat: Honorata - komentarze
Honorata napisał/a:
w durnym matczynym sercu, histerycznej matce

Nie możesz tak mówić.Wszystkie jesteśmy Mamami i mamy Prawo martwić się o własne dzieci.U mnie jest to samo.Jak tylko któreś zakaszle,albo kichnie ze dwa razy na dzień to ja już z termometrem biegam.Mój Kubuś po urodzeniu był godzinę pod tlenem bo był owinięty pępowiną wkoło szyi 2 razy.Widziałam jego prawie siną skórę i myślałam,że zwariuję.Też się bałam,że może to mieć jakieś złe skutki w rozwoju.Zaczął samodzielnie chodzić jak miał 15miesięcy.Kredkami,długopisami,pisaniem czy malowaniem zainteresował się dopiero,jak poszedł do przedszkola w wieku 5 lat.Wcześniej nie było mowy o jakimkolwiek rysowaniu!I tak jest do dzisiaj.Uczy się dobrze(dotarł do mnie przeciek,że dostanie dyplom na koniec roku szkolnego),ale jest z powolny w tym,co robi,potrzebuje więcej czasu na zadania i jest prawdopodobnie dysortografem i jest podejrzenie łagodnej dysleksji.
Córcia natomiast jest całkiem inna.Jak miała dwa i pół tygodnia było podejrzenie sepsy u niej.Jej stan był ciężki.Dostała leki p/wstrząsowe,Albuminum (zapamiętam tę nazwę leku do końca życia).Sepsa się nie potwierdziła i wyszliśmy ze szpitala bez diagnozy.Jej rozwój jednak jest całkiem inny.Jak miała trochę ponad roczek zaczęła rysować,pisać.W tej chwili po diagnozie w przedszkolu jej umiejętności są ponad normę!
Honoratko do czego zmierzam-Każdy z nas jest inny.Jednemu nauka czegokolwiek przychodzi łatwiej a drugi potrzebuje więcej czasu.Mam nadzieję,że tak samo będzie u Stefcia.Nie nastawiaj się ,że jak jego rozwój motoryczny jest opóźniony,to wszystko pójdzie nie tak.
Trzymaj się i ucałuj dziamdziaka.Miłej niedzieli. :)
  Temat: Honorata - komentarze
ewka1

Odpowiedzi: 211
Wyświetleń: 32875

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2012-06-23, 22:11   Temat: Honorata - komentarze
Honoratko,o ile się orientuję,to musi to być potwierdzone różnymi badaniami.Kochana,będzie dobrze |uscisk| Pediatra wydał opinię na podstawie jakiś badań,czy zachowania Stefcia?
 
Strona 1 z 3
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group