1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 7
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Johanka - komentarze
female

Odpowiedzi: 204
Wyświetleń: 37660

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2012-05-22, 23:20   Temat: Johanka - komentarze
Johaneczko droga miałam na to ogromną ochotę. Niestety szef "dozuje" wolne.
Mam nadzieję, że następnym razem będzie inaczej.

Dobrej nocy!;-)
  Temat: Johanka - komentarze
female

Odpowiedzi: 204
Wyświetleń: 37660

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2012-05-22, 22:53   Temat: Johanka - komentarze
Witaj Johanko,

ja tylko Wam "zazdraszczam", że mogliście się poznać. Mam nadzieję, że przy następnym zlocie i mi się to uda ;-)

Pozdrawiam serdecznie i moc uścisków przesyłam!;-)
  Temat: Johanka - komentarze
female

Odpowiedzi: 204
Wyświetleń: 37660

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2012-04-07, 20:19   Temat: Johanka - komentarze
Johanko całowańców moc przesyłam :cmok:
  Temat: Johanka - komentarze
female

Odpowiedzi: 204
Wyświetleń: 37660

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2012-04-07, 00:20   Temat: Johanka - komentarze
Johanko kochana...Z okazji Świąt Wielkanocnych życzę Tobie
Dobrych myśli, radosnego serca oraz pogodnego nieba! Wiem, że trudno...ale musisz mimo wszystko być szczęśliwa...dla Niego...
Wesołego Alleluja!! :-*
  Temat: Johanka - komentarze
female

Odpowiedzi: 204
Wyświetleń: 37660

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2012-03-26, 23:06   Temat: Johanka - komentarze
Johanka :-)

Całowańce przesyłam i cieszę się, że powoli odżywasz!:)
  Temat: Johanka - komentarze
female

Odpowiedzi: 204
Wyświetleń: 37660

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2012-01-19, 00:02   Temat: Johanka - komentarze
Johanko mam nadzieję, że powoli oswajasz się z myślą...że powoli godzisz się z tym, co miało miejsce...

Mój sposób to wspominanie wspaniałych chwil, ciekawych wydarzeń, śmiesznych sytuacji. Od razu robi się cieplej na duszy...choćby przez łzy...

Dzisiaj przed snem opowiedziałam synkowi bajko-opowieść o historii moich rodziców, o narodzinach mojego rodzeństwa i moim (bardzo niebezpiecznym i trudnym), o miłosnej historii mojej i mężulka o narodzinach moich dzieci i towarzyszących temu emocjach...
Płakałam i uśmiechałam się...i teraz lżej mi na duszy...

Uściski i dobrej nocy i pamiętaj...również dla Ciebie codziennie wschodzi słońce :*
  Temat: Johanka - komentarze
female

Odpowiedzi: 204
Wyświetleń: 37660

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2012-01-16, 00:09   Temat: Johanka - komentarze
Johanko...wiem, że boli, każda myśl, drobiazg o Najbliższym... i nie ważne jest, czy śmierć jest nagła, nieprzewidziana i nikt nie jest na nią przygotowany, czy nadchodzi z uprzedzeniem. Każda strata boli tak samo. I zapewne powtórzę banał, choć nadal przez łzy...będzie lepiej...każdego dnia.
Bo życie trwa nadal, a z nim te drobiazgi, które nadają mu sens. I pamiętaj, że nie jesteś sama.

Uściski,
Benia
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group