1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 2
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Żałoba
female

Odpowiedzi: 654
Wyświetleń: 165778

PostDział: Psychoonkologia / emocje w chorobie nowotworowej   Wysłany: 2012-08-05, 23:48   Temat: Żałoba
Ukojenie i taki wewnętrzny spokój daje mi pójście do Mamci na cmentarz. Nie tylko modlę się przy Jej grobie, ale przede wszystkim opowiadam Jej o swoim życiu, rozterkach, radzę się... i choć fizycznie mi nie odpowie, to w głowię słyszę niemal co by powiedziała... i wtedy uśmiecham się do swoich myśli...
Dzieci również bardzo lubią odwiedzać grób ukochanej Babci i dzielić się z Nią swoimi przemyśleniami, opowiadaniami z co było w szkole, w domu...
To taka mała namiastka...
  Temat: Żałoba
female

Odpowiedzi: 654
Wyświetleń: 165778

PostDział: Psychoonkologia / emocje w chorobie nowotworowej   Wysłany: 2012-08-04, 20:39   Temat: Żałoba
Za 4 dni minie 7 miesięcy od śmierci Mamy. Już 7 miesięcy, a może dopiero... Każda myśl o Mamie nadal boli, może nie tak intensywnie, jak w chwili, gdy dowiedziałam się, że odeszła, ale nadal jednak boli...

W środę wróciłam z niemal 3 tyg. urlopu. Po raz pierwszy podczas mojej nieobecności mieszkania doglądała moja siostra. Niby było wszystko ok, a jednak, to nie było to... Bo kiedy to Mama doglądała mieszkanka, wszystko było idealne...balkonowy ogródek doskonale nawodniony, pościel na nowo wyprana, choć zmieniałam kilka dni wcześniej, mieszkanie "bez kotów na podłodze", zabawki na swoim miejscu...

Tuż po powrocie z urlopu dzwoniłam do Mamci dzieląc się na szybko wrażeniami...
Już nigdy tego nie zrobię...Nie zadzwonię już do Niej więcej. Nie opowiem, jak było, co widzieliśmy i robiliśmy...Moje dzieci, nie wyślą kartki z wakacji...
Niestety świadomość tego nadal boli. I chyba to się nigdy nie zmieni...

Mamusiu najukochańsza...ogromnie tęsknię...
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group