1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 2
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Guz zaotrzewnowny
gaba

Odpowiedzi: 6
Wyświetleń: 3523

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2017-09-01, 12:33   Temat: Guz zaotrzewnowny
w w-wie drożej 350 zł to docent. Powodzenia
  Temat: Guz zaotrzewnowny
gaba

Odpowiedzi: 6
Wyświetleń: 3523

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2017-08-31, 13:50   Temat: Guz zaotrzewnowny
Masz rację, pacjent musi wiedzieć dużo o sobie i swojej chorobie żeby podejmować dobre decyzje. Mam coś co określono jako wszczep do otrzewnej i pierwsze rozeznania spowodowały że zaczęłam szukać odpowiedzi na pytanie czym lekarze się kierują podejmując decyzje. Dotąd myślałam że niezależnie od różnych wypaczeń jednak większość z nich działa dla dobra chorego, a teraz szukam takiego który nie myśli o tym co go może spotkać, jakie są potrzeby szpitala, tylko powie mi uczciwie co uważa za najlepsze dla mnie, niezależnie od tego czy może to zrobić czy nie. Profesorowie zwykle mają taką pozycję że mogą sobie pozwolić na szczerość, życzę Ci powodzenia. Zadaj mu takie pytanie i napisz (jeżeli będziesz miała ochotę) co powiedział.

[ Dodano: 2017-08-31, 13:53 ]
Ale czy naprawdę po pobraniu materiału z tego guza nie określono bardziej precyzyjnie co to właściwie jest, tylko podejrzenia?
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group