1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 4
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Carcinoma planoepitheliale keratodes G3
gaba

Odpowiedzi: 34
Wyświetleń: 19819

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2010-12-28, 13:29   Temat: Carcinoma planoepitheliale keratodes G3
No to ja bym poszła do tego co się podpisał pod wynikiem, powiedziała że rozważam konsultację na zewnątrz i co tu dokładnie ma być. Radiolodzy piszą szybko, nie czytają tego co napisali i później reszta ma się domyślić (bo przecież dla nich to oczywiste).
  Temat: Carcinoma planoepitheliale keratodes G3
gaba

Odpowiedzi: 34
Wyświetleń: 19819

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2010-12-28, 12:47   Temat: Carcinoma planoepitheliale keratodes G3
No to powtórzę, tyko operacja (u chirurga którego nie przeraża złe umiejscowienie), tak czy inaczej konsultacja u kogoś dobrego to konieczność (50 lat mój Boże). Przeczytaj uważnie drugie zdanie opisu, czy czegoś tam nie opuszczono?
  Temat: Carcinoma planoepitheliale keratodes G3
gaba

Odpowiedzi: 34
Wyświetleń: 19819

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2010-12-28, 12:34   Temat: Carcinoma planoepitheliale keratodes G3
Nie, bo nie znasz dokładnych wymiarów guza, nie wiadomo czy węzły są zajęte przerzutami czy tylko odczynowe, nie wszystko sprawdzono pod kątem przerzutów. Poczytaj sobie inne historie tutaj, szanse na dłuższe przeżycie mają tylko ci zoperowani, to co możesz zrobić to postarać się żeby ojciec trafił do chirurga dla którego jest to rutynowa operacja robiona parę razy w tygodniu. To młody człowiek, a właśnie w tym "głupim okresie" i na samym początku roku jest jakby mniejsze obciążenie i łatwiej coś wychodzić. Ja mogę tylko powiedzieć że najlepsze chirurgie są w Krakowie i Warszawie na Płockiej, nie mam niestety namiarów.
  Temat: Carcinoma planoepitheliale keratodes G3
gaba

Odpowiedzi: 34
Wyświetleń: 19819

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2010-12-28, 12:05   Temat: Carcinoma planoepitheliale keratodes G3
Nie TNM opisuje wielkość guza, przerzuty do węzłów i dalsze, G3 opisuje właściwości samych komórek nowotworowych. TNM ma większe znaczenie przy rokowaniu, ale jest możliwe dopiero po pogłębionej diagnostyce.
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group