1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 3
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: liposarcoma lipoblasticum
gaba

Odpowiedzi: 26
Wyświetleń: 21634

PostDział: Mięsaki, nowotwory układu kostnego   Wysłany: 2011-06-24, 12:11   Temat: liposarcoma lipoblasticum
Jak będziesz miała wynik referencyjny, zrób kserokopię tego wykonanego we Wrocławiu i tego referencyjnego i napisz skargę do dyrektora. Na awantury słowne to nikt nie reaguje, natomiast NFZ wymaga żeby do każdej skargi pacjenta wdrożyć postępowanie wyjaśniające i udzielić odpowiedzi. To jedyny sposób żeby jakoś tam przemyśleli sprawę.
A swoją drogą to na tym forum można założyć całkiem liczny klub tych którzy "musieli wziąć sprawy we własne ręce". Dobrze że nie odpuściłaś. Powodzenia
  Temat: liposarcoma lipoblasticum
gaba

Odpowiedzi: 26
Wyświetleń: 21634

PostDział: Mięsaki, nowotwory układu kostnego   Wysłany: 2011-06-02, 21:10   Temat: liposarcoma lipoblasticum
Ja bym jednak pomęczyła i chirurga i patologa pytaniami jak zidentyfikować próbkę. Bo co z tego że dasz do porównania, jak nie masz pewności czy to Twój materiał. Sytuacja jest o tyle nietypowa że ja bardzo się dziwię że patolog sam z własnej inicjatywy tego nie sprawdził, możliwe że po prostu nie wie o tej niezgodności? Spróbuj porozmawiać z patologiem, jak Cię nie wpuszczą do pracowni to telefonicznie. Coś takiego powinien chcieć wyjaśnić i chirurg i patolog. Niezbędnym składnikiem wyniku jest dokładny opis próbki i on musi się zgadzać z protokółem operacji. Czy chirurg widział ten wynik i potwierdza że to jest to co posłał do badania? Zanim zabierzesz próbki i podejmiesz próby wyjaśnienia tej sytuacji (pewnie na własny koszt) niech oni najpierw sprawdzą.
No i zamiast leczenia masz zagadkę do rozwiązania. Ale nie możesz tego tak zostawić, bo ewentualne konsekwencje to Ty poniesiesz. Powodzenia
  Temat: liposarcoma lipoblasticum
gaba

Odpowiedzi: 26
Wyświetleń: 21634

PostDział: Mięsaki, nowotwory układu kostnego   Wysłany: 2011-05-03, 20:09   Temat: liposarcoma lipoblasticum
Czegoś nie rozumiem 5 maja jest w tym tygodniu, to kiedy masz być wzięta do szpitala, piszesz w tym tygodniu a jeszcze nie wiesz? Tego tygodnia jest tylko 3 dni. Jesteś osobą młodą jeżeli operacja nie będzie wyznaczona na 5, to w każdy inny dzień(nawet dobę po operacji) dasz radę dojechać do Gliwic. (wiem co piszę 4 różnej rozległości operacje przeżyłam)Nie wstydź się powiedzieć lekarzowi że masz konsultację w Gliwicach i poproś o przepustkę. Raczej się nie obrazi (może nawet w duchu ucieszy że nie cała odpowiedzialność spada na niego). Powiedz mu że dawno już ta konsultacja zamówiona i nie chcesz przepuścić okazji.
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group