1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znaleziono 1 wynik
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Rak przełyku płaskonabłakowy
gaba

Odpowiedzi: 4
Wyświetleń: 10411

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2011-05-19, 00:06   Temat: Rak przełyku płaskonabłakowy
A pewnie, to jakaś normalka że jak coś na NFZ to za nic nie chcą ujawnić co dokładnie wstawili (wnioski należy sobie wysunąć samemu bo jak ja bym pisała to by mnie z forum wywalili), a robiłam zabieg prywatnie to w karcie mam podany rodzaj, rozmiar i model. Zrób kserokopię karty wypisowej, dowiedz się kiedy ten lekarz zaczyna pracę i bądź o tej porze na miejscu (później pójdzie na blok operacyjny) Dorwij go gdziekolwiek będzie, raczej pytaj gdzie jest niż czekaj aż go poproszą. Podaj mu ten wypis i każ odręcznie dopisać co założył i przybić przy tym jego pieczątkę (ważne). Powiedz że to rak, a nie chcą matki ruszyć bez tej informacji, więc niezależnie co o tym myśli ma to napisać i przypieczętować. Możesz postraszyć skargą u rzecznika praw pacjenta w NFZ. Ważne żeby wyglądać na osobę która jest gotowa zrobić natychmiast awanturę na całą ulicę i przyległości.
Nauczka na przyszłość dla Ciebie, mamy i wszystkich zainteresowanych nie podpisywać nic bez rozmowy z lekarzem wykonującym zabieg, jego obowiązkiem jest wyjaśnić co ma zamiar zrobić i jakie mogą być powikłania. Naprawdę powiedzenie "nie podpiszę bez rozmowy z lekarzem" powoduje że natychmiast się lekarz znajduje i wszystko cierpliwie (przynajmniej na zewnątrz) wyjaśnia. Naprawdę nie wiedzieliście co,dlaczego i jak będzie robione?
Wygląda że dwaj 'ważni panowie chirurdzy' zamiast wyjaśnić to między sobą używają Ciebie jako piłeczki do odbijania, łatwo nie będziesz miał. Masz jeszcze kogoś do pomocy?, rodzina w liczbie mnogiej jakoś wpływa łagodząco na niecierpliwych lekarzy. Trzymaj się

[ Dodano: 2011-05-19, 00:15 ]
Wygoogluj tego lekarza, pewnie robi zabiegi w kilku miejscach (może w Atisie powiedzą gdzie jeszcze można go dorwać) i nie miej skrupułów, nachodź go, raczej nie próbuj umawiać się telefonicznie bo łatwiej mu będzie Cię spławić.
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group