1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 3
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Leiomyosarcoma G2
gabi30

Odpowiedzi: 94
Wyświetleń: 63310

PostDział: Mięsaki, nowotwory układu kostnego   Wysłany: 2012-05-27, 13:08   Temat: Leiomyosarcoma G2
kasiaw napisał/a:

15 lat pracy w tej firmie, bez ani jednego dnia zwolnienia lekarskiego - nie miało dla nich żadnego znaczenia. Przykre...


Rzeczywiście przykre.Całkowity brak empatii ze strony szefostwa. Jak widać liczy się tylko firma, człowiek nie bardzo.
Poruszyła mnie Twoja historia i będę dzielnie Ci kibicować. Sama też walczę z przerzutami i mam nadzieję na wygraną,czego i Tobie życzę.
Pozdrawiam Gabi
  Temat: Leiomyosarcoma G2
gabi30

Odpowiedzi: 94
Wyświetleń: 63310

PostDział: Mięsaki, nowotwory układu kostnego   Wysłany: 2012-05-27, 09:15   Temat: Leiomyosarcoma G2
Kasiu wiem,że się nie da odróżnić i jest to przerażające. Dlatego lekarze zbyt łagodnie podeszli to Twojego problemu myśląc,że to zwykły mięśniak jakich kobiety mają wiele. Ale te tłuszczaki na jelitach, które Ci wmawiali to już absurd. Bardzo gorąco Ci życzę żebyś się świństwa pozbyła raz na zawsze.
  Temat: Leiomyosarcoma G2
gabi30

Odpowiedzi: 94
Wyświetleń: 63310

PostDział: Mięsaki, nowotwory układu kostnego   Wysłany: 2012-05-25, 15:19   Temat: Leiomyosarcoma G2
Kasiu jak widać na Twoim przykładzie mięśniak może okazać się groźnym mięsakiem. Tylko jak to odróżnić podczas zwykłych badań, chociażby USG? Trzymam kciuki żeby się udało zwalczyć paskudę doszczętnie.

P.S. Też mam mięśniaka sporego i już człowiekowi się włosy jeżą.
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group