1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 2
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Naciek głowy trzustki
gabi30

Odpowiedzi: 316
Wyświetleń: 125917

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2014-10-17, 21:51   Temat: Naciek głowy trzustki
Tronca mnie też od kwietnia włączyli do leczenia Gemzar, oprócz Sandostatin Lar 30mg ( standardowo przy guzach neuroendokrynnych tego typu co mam ja) i na razie rozsiew nie postępuje. Czyli mamy stabilizację . na szczęście nie ma większego rozsiewu. Trzymam kciuki za tatusia .
  Temat: Naciek głowy trzustki
gabi30

Odpowiedzi: 316
Wyświetleń: 125917

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2013-06-04, 05:12   Temat: Naciek głowy trzustki
Ja ze swej strony również dodam,że u mnie nutridrinki również powodowały biegunki. Unormowało się to po jakimś czasie. Ja na wzmocnienie ze swojej strony polecam proszek do sporządzania koktajlu Nutroson Powder też firmy Nutricia. Działanie takie jak Nutridrinków ale w smaku neutralny i nie powodował u mnie biegunek. Poczytaj na jego temat, może akurat zmienisz tacie i będzie chętniej pił, tym bardziej że proszek można dodawać do zupy czy napoju i nie zmienia to smaku. Jest to pełnowartościowa dieta dla osób z chorobą nowotworową.
Pozdrawiam Gabi

[ Dodano: 2013-06-04, 05:13 ]
Miało być NUTRISON POWDER, przepraszam za pomyłkę.
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group