1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 2
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: guz trzustki, oepracja
gabik

Odpowiedzi: 12
Wyświetleń: 5959

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2013-02-28, 16:06   Temat: guz trzustki, oepracja
Lekarz w Warszawie był zdziwiony, że mama nie miała i chemii i radio.
Po pierwszej serii radioterapii mama miała mieć już obie formy leczenia, ale z uwagi na pogorszenie stanu (żółtaczka a teraz jeszcze zapalenie oskrzeli) na razie to niemożliwe.

Jestem zawsze za konsultowaniem u co najmniej dwóch lekarzy i rozważeniem za i przeciw proponowanych form leczenia.

Co do operacji - u mojej mamy było to samo - operacja niemożliwa z uwagi na naciekanie na naczynia krwionośne.
  Temat: guz trzustki, oepracja
gabik

Odpowiedzi: 12
Wyświetleń: 5959

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2013-02-15, 16:08   Temat: guz trzustki, oepracja
tutaj http://www.forum-onkologi...stki-vt6326.htm masz opis przypadku mojej mamy.
Było podobnie. Mama zdecydowała się na radioterapię w Gliwicach - w jej przypadku po 10 lampach nacieki się cofnęły (z żyły głównej i tętnicy krezkowej), teraz miała dostać chemię i radio, ale stan się pogorszył. Mój, nasz największy błąd - nie pilnowaliśmy diety - za bardzo schudła i w takim stanie nie jest możliwe dalsze leczenie.
Od razu więc udajcie się do dietetyka (najlepiej onkologa dietetyka) i za wszelką cenę pilnujcie wagi. Chemia i radio mogą pomóc i może w Waszym przypadku uda się przeprowadzić zabieg.
Trzymam kciuki.
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group