1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 2
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Honorata - komentarze
gorzkajakmokka

Odpowiedzi: 211
Wyświetleń: 32875

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2012-10-06, 23:02   Temat: Honorata - komentarze
Dziękuję :* zrobię tak jak piszesz. My do teraz szczepiliśmy 3w1 i też mnie zmroziło jak dziewczyna która pracuje w przychodni jako masażystka, powiedziała, że po tej szczepionce wiele dzieci ma porażenie mózgowe. Dziękowałam Bogu za to, że my wyszliśmy bez szwanku. Teraz kolejny dylemat. Dużo siły życzę. Jak mogę jakoś pomóc to pisz.
  Temat: Honorata - komentarze
gorzkajakmokka

Odpowiedzi: 211
Wyświetleń: 32875

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2012-10-06, 00:33   Temat: Honorata - komentarze
Honoratko aż mnie zabolało jak to przeczytałam. Nie wiem co napisać, tym bardziej, że sama właśnie szykuję się do szczepienia roczkowego, które to ponoć często wiązane jest z ewentualnym występowaniem autyzmu. Nie wiem jak pocieszyć, co napisać... Trzymaj się ....

[ Dodano: 2012-10-06, 00:40 ]
Honorata napisał/a:
Kochany Romanie...Ja już nie mam siły...Miałam napisać do Twojej córki ale ja bez specjalistów wiem że mój synek jest chory. Ma książkowe, typowe objawy i zachowania. Na skończone 19 miesięcy jest bardzo opóźniony, nie chodzi dopiero uczy się wstawać z trzymaniem. We wszystko klepie rączkami, nie mówi ani jednego słowa, nie pokazuje na nic palcem, nie robi "pa pa", obsesyjnie macha rączkami...Potrafi znaleźc najmniejszy okruszek na dywanie i wsadzić go do buzi. Nie zwraca uwagi jak któreś z nas wychodzi z domu lub do niego wraca. Mama jak to wszystko zobaczy to chyba będzie koniec. Jezu dlaczego? Nie ma gorszego nieszczęścia niż w kilka miesięcy dowiedzieć się o chorobie matki i upragnionego dziecka. Jestem zupełnie z nim sama, Darek w pracy po całych dniach. Kto się tym dzieckiem zajmie jak my poumieramy? Tak na niego długo czekałam aż 7 lat. Boże, ani żyć ani umrzeć, to jakaś okropna potworna otchłań...Ja już na oczy nie widzę przez łzy. On jest jak zepsuta lalka... I niech mi nikt nie mówi o teoriach spiskowych przeciw firmom farmaceutycznym - to się stało zaraz po szczepieniu MMR !!!!


Matko :( a ja właśnie odwlekam tę szczepionkę....
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group