1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 2
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Honorata - komentarze
gosiaa

Odpowiedzi: 211
Wyświetleń: 32875

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2012-04-07, 07:20   Temat: Honorata - komentarze
Honorato, mój tata wręcz marzył o operacji- myślał, wytną, wyrzucą i już. Niestety, nie jest to nam dane. To, co napisał Roman na poprzedniej stronie- jest tak .... nie wiem jak to napisac, by nie zabrzmiało zbyt górnolotnie, ale dokładnie takie jest- mądre i dojrzałe, że chyba sobie to wydrukuję i chwilach zwątpienia będę stawiała przed oczyma. Romku, mogę :) ?
Honoratko, rozumiem cię doskonale, ja również ciągle jestem jak oszołomiona, ciągle łapię się na tym, że myślę, to nie może byc prawda... Mój tato jest osobą aktywną, pracuje i oprócz "drobnych " dolegliwości nie wygląda na osobę chorą. Ale nie można się zatrzymac, czekamy na leczenie, przygotowujemy się do tego i wierzymy, że mamy szansę- tego się trzymamy.
  Temat: Honorata - komentarze
gosiaa

Odpowiedzi: 211
Wyświetleń: 32875

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2012-04-06, 15:39   Temat: Honorata - komentarze
Honoratko, mój tata też ma DRP.... :/pociesza:/ nie jestem specjalistą, nie odważę się dawać merytorycznych rad, ale proszę, nie załamujcie się
chcą operować, to naprawdę dużo i daje szansę
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group