1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znaleziono 1 wynik
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Rak jelita grubego - przerzut do wątroby. Pomocy!
ilo07

Odpowiedzi: 26
Wyświetleń: 13513

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2016-04-13, 11:11   Temat: Rak jelita grubego - przerzut do wątroby. Pomocy!
Paulinka, bardzo mi przykro, ale Marzena ma rację. Chodzi o to, że jeżeli rak pierwotny rzuca przerzut na organ odległy, tak jak to ma miejsce w przypadku Twojego Taty choroba jest uznawana za bardzo zaawansowaną -IV stopień czyli najgorszy. Tym samym szanse na wyleczenie całkowicie maleją. Moi oboje rodzice zmarli na nowotwory z powodu zaawansowania choroby i de facto przerzutów na wątrobę. Rak pierwotny u mojego Taty został usunięty a przerzuty na wątrobie niestety nie i to doprowadziło do niewydolności wątroby, żółtaczki i ostatecznie śmierci, choć wcale oboje nie byli starymi ludźmi 57 i 64 lat. Mam nadzieję, że w Waszym przypadku będzie inaczej i Twojemu Tacie uda się pokonać tę straszną chorobę, ale rokowania niestety nie są dobre. Wiem jak strasznie musisz się czuć, bo sama przez to przechodziłam i też w to nie wierzyłam. Jeśli mogę coś doradzić. Jak najszybciej skonsultujcie te wyniki ze specjalistą chirurgiem onkologiem zajmującym się usuwaniem guzów wątroby. Dobry szpital to ten na Banacha w Warszawie. Może któryś ze specjalistów podejmie się operacji, a to by było najlepsze rozwiązanie i na pewno szanse na wyleczenie by wzrosły. Nawet jeśli Tata osobiście nie może tego zrobić to sama jedź do Warszawy z wynikami Taty i skonsultuj to ze specjalistą. Powodzenia i trzymaj się. Życzę dużo zdrowia i wytrwałości.
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group