1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 3
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Piski i szumy w uszach po chemioterapii
iwona2010

Odpowiedzi: 42
Wyświetleń: 17191

PostDział: Choroba nowotworowa / pacjent onkologiczny   Wysłany: 2011-08-13, 18:33   Temat: Piski i szumy w uszach po chemioterapii
Damiano18
Mam koleżanke która ma 85 db niedosłuchu i ma aparat cyfrowy i nie narzeka myśle że najlepiej sprawdzić to na sobie.A sens zakładania myśle że jest bo jeżeli aparat przyniesią ci korzyść to bedziesz jednak słyszał i odrazu samopoczucie będzie inne.a co do przyzwyczajania się do aparatu to wydaję mi się iż jesteś dorosły to nie będziesz musiał zbytnio się przyzwyczajać ja z malym dzieckiem miałam lekki opór ,a ty jesteś dorosły.
  Temat: Piski i szumy w uszach po chemioterapii
iwona2010

Odpowiedzi: 42
Wyświetleń: 17191

PostDział: Choroba nowotworowa / pacjent onkologiczny   Wysłany: 2011-08-02, 18:51   Temat: Piski i szumy w uszach po chemioterapii
Damiano18
Ja ciebie rozumię ale żeby stwierdzić czy aparaty przynoszą korzyśc nie musisz biegać po gabinetach bo jeżeli masz je na uszach to sam stwierdzisz jak jest.Implanty już są coraz mniejsze ale napewno nie tak jak aparaty cyfrowe.Jak mojej córeczce wszczepiali implant to kwalifikacja była od 100decybeli utraty słuchu.Ale nie wiem jak jest teraz,napewno jak aparaty przyniosą korzyśc to implantu nie wszczepią.A w implancie słyszy się mono.
  Temat: Piski i szumy w uszach po chemioterapii
iwona2010

Odpowiedzi: 42
Wyświetleń: 17191

PostDział: Choroba nowotworowa / pacjent onkologiczny   Wysłany: 2011-08-02, 11:43   Temat: Piski i szumy w uszach po chemioterapii
Damiano18 a czy aparaty słuchowe przynoszą tobie jakąś korzyść masz cyfrówki?
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group