1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 2
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Klarysa - komentarze (vf7, vf8)
jo_a

Odpowiedzi: 254
Wyświetleń: 50590

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2013-10-14, 21:28   Temat: Klarysa - komentarze (vf7, vf8)
Klarysa, WYSTARCZY!
Wszyscy współczujemy Tobie i Twoje rodzinie. Ale wierz mi... Wystarczy całej obrazowości.

Miej siłę poczytać też inne wątki, wiem, że dla Was to tragedia, dla nas też... Nie umiem spać, z powodu Twojej Magdy... Ale daj żyć (swoim życiem, powoli i do końca) innym...

Przepraszam, nie mogę Więcej... Dość!

[ Dodano: 2013-10-14, 21:29 ]
Proszę o zamknięcie wątku merytorycznego!
  Temat: Klarysa - komentarze (vf7, vf8)
jo_a

Odpowiedzi: 254
Wyświetleń: 50590

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2013-10-04, 18:14   Temat: Klarysa - komentarze (vf7, vf8)
Cytat:
opieki nad członkiem rodziny przysługuje 14 dni w roku(...) Dopytajcie w ZUS(...)

Nie trzeba o nic pytać w ZUS. Opiekę czy też zwolnienie wypisuje lekarz (może być POZ).
Podpowiem jeszcze: każdy lekarz rodzinny zrozumie stan obniżonej sprawności psychofizycznej męża... Z całą pewnością nie odmówi wystawienia mu zwolnienia (nie opieki, a właśnie zwolnienia).
W roku kalendarzowym, każdemu pracującemu "należy" się właśnie 14 dni opieki, na dorosłego członka rodziny (na dzieci jest więcej), a te dni w razie poważnej choroby szybciutko się kończą.

Klaryso, siły i wytrwałości Wam wszystkim życzę. A Magdzie... łatwej, prostej drogi. Bez ból.
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group