1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 3
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Przerzut podskórny czerniaka o nieznanym punkcie wyjścia
kalineczka1980

Odpowiedzi: 17
Wyświetleń: 11806

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2012-04-29, 20:33   Temat: Przerzut podskórny czerniaka o nieznanym punkcie wyjścia
witaj
Tak jak napisała powyżej Berta - każdy przechodzi chemię inaczej, mama może poczuć się źle, ale wcale tak być nie musi zależy to od organizmu. Natomiast prawdą jest że chemia wpływa na organizm i go moe osłabić, dlatego też ważnym jest aby Twoja mama zmieniła sposób żywienia diametralnie, aby dużo wypoczywała, jadła dużo warzyw, dżo omega 3, kurkumy (jest w przyprawie curry) i innych produktów których jest mnówstwo a które wpływają na wzmocnienie organizmu. Musi odpoczywać i zająć się czymś co jej sprawia przyjemność, jeśli to możliwe aby uniakała stresów. Popytaj osób które tuna forum są i taki zdrowy tryb życia przy czerniaku prowadzą - z tego co pamiętam Marjanka chyba tak własnie robi.
Dbaj o dobre samopoczucie swojej mamusi Olcia.
Natomiast czy chemia pomoże wyzdrowieć? Pytanie trudne, odpowiedź jeszcze bardziej. Nic nie jest przesądzone, aczkolwiek ja wiem po swojej mamie, że chemia jej nie pomogła. I też zadawałam takie pytania jak Ty tu na forum.
Olcia - wzmacniajcie mamę, decyzja o braniu chemii należy do niej, ale moim zdaniem powinna się zdecydować.

[ Dodano: 2012-04-30, 07:08 ]
Olu a jak się czuje Twoja mama?
  Temat: Przerzut podskórny czerniaka o nieznanym punkcie wyjścia
kalineczka1980

Odpowiedzi: 17
Wyświetleń: 11806

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2011-11-17, 12:39   Temat: Przerzut podskórny czerniaka o nieznanym punkcie wyjścia
Ola,
napisałam ci na prv, to co napisała Biofanka powyzej pewnie troszkę z teog powieliłam.
w każdym razie ja uwazam tak jak ci już napisałam - nie masz czasu do stracenia i działaj.


Trzymamy kciuki :)
  Temat: Przerzut podskórny czerniaka o nieznanym punkcie wyjścia
kalineczka1980

Odpowiedzi: 17
Wyświetleń: 11806

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2011-11-16, 08:13   Temat: Przerzut podskórny czerniaka o nieznanym punkcie wyjścia
Olcia, napisz jak wizyta u dr Mackiewicza? i co powiedzieli w Zielonej Górze lekarze?
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group