1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 2
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: moja kochana mama ma raka płuc, proszę o wsparcie
kasicazlosnica

Odpowiedzi: 15
Wyświetleń: 10408

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2013-10-14, 22:12   Temat: moja kochana mama ma raka płuc, proszę o wsparcie
ela1, wsparcie wsparciem ale chyba możemy im czasem coś doradzić?
Ja się obawiam, że ta niewiedza może być ze szkodą dla chorej. Ja sama musiałam się nauczyć tego, że skoro boli to nie czekam aż samo przejdzie albo aż tak rozboli że nie mogę wytrzymać tylko biorę tabletkę i już. Skoro osoba chora jest nieświadoma to może niepotrzebnie cierpieć i tyle w tym temacie.
  Temat: moja kochana mama ma raka płuc, proszę o wsparcie
kasicazlosnica

Odpowiedzi: 15
Wyświetleń: 10408

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2013-10-14, 20:46   Temat: moja kochana mama ma raka płuc, proszę o wsparcie
Po pierwsze - poproś administratorów o wątek kciukowy. W nim możesz pisać o emocjach, wątek merytoryczny nie jest od tego.
Wątek kciukowy już założony: http://www.forum-onkologi...arze-vt8904.htm / absenteeism

Po drugie:
Nie bardzo rozumiem - jak to Mama nie wie, że dostaje morfinę?
A jak będzie porzebowała większą dawkę? Lekarz się jej nie pyta czy jej wystarcza to co dostaje? Zresztą nie bardzo też rozumiem - to Mama nie wie co to jest opieka paliatywna?

Rany uwierzcie trochę w swoich najbliższych, oni mają więcej siły niż Wam się wydaje. Poza tym Mama z pewnością ma kilka spraw które chciałaby "załatwić" i powinna mieć na to czas. Kiedy chcesz jej powiedzieć? Pomyśl trochę o niej a nie tylko o sobie.

pozdrawiam
kasica
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group