1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 8
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Bożenka - komentarze (vf7)
kina

Odpowiedzi: 231
Wyświetleń: 52681

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2013-11-22, 21:05   Temat: Bożenka - komentarze (vf7)
Bozenko milczysz wiec zaczynam sie martwic ...
  Temat: Bożenka - komentarze (vf7)
kina

Odpowiedzi: 231
Wyświetleń: 52681

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2013-05-23, 17:58   Temat: Bożenka - komentarze (vf7)
ojojoj to i chyba sprawdze czy ode mnie jakis bus tam jesienia zajedzie..jak sie da i sie uda i tez sie dowloke;)
  Temat: Bożenka - komentarze (vf7)
kina

Odpowiedzi: 231
Wyświetleń: 52681

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2013-05-21, 17:55   Temat: Bożenka - komentarze (vf7)
nie wiem czemu ..bo innym sie juz to udawalo..sprawdz jeszcze raz , moze gdzies popleniasz blad?
  Temat: Bożenka - komentarze (vf7)
kina

Odpowiedzi: 231
Wyświetleń: 52681

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2013-05-20, 23:04   Temat: Bożenka - komentarze (vf7)
ludzie przychodza i odchodza a zycie musi toczyc sie dalej.Ja startowalam z chemią w momencie gdy kadrowa z mojej pracy na raka odeszła...wszyscy byli przerazeni, ze sie ta wiadomoscia zalamie i odejde jako nastepna..A ja sie zawzielam ze dam rade i wroce jeszcze do pracy i nadal bede cwiczyc i tanczyc. I udalo mi sie .Stosowalam i nadal stosuje swoiste czary mary , bo by moglo sie cos zdarzyc trzeba leczyc sie i marzyc :) ))Nie wykluczam ze w wakacje moze znow odwiedze Wroclaw..krasnoludki sa takie urocze.Chcialabym ze soba zabrac ich ze 12 bym mogla czesciej w domu poleniuchowac niczym spiaca krolewna .
  Temat: Bożenka - komentarze (vf7)
kina

Odpowiedzi: 231
Wyświetleń: 52681

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2013-03-28, 21:53   Temat: Bożenka - komentarze (vf7)
W te Wielkanocne swieta niechaj pracuja z jajem kurczeta , wszytkie baranki sprzatają stoly a Tobie zostanie sex i pierdoły :D
  Temat: Bożenka - komentarze (vf7)
kina

Odpowiedzi: 231
Wyświetleń: 52681

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2013-03-19, 18:10   Temat: Bożenka - komentarze (vf7)
daje ile wlezie..jak bedzie sie wam nudzic wdepnijcie na forum samego raka janika..jak sie zalogujecie to tu poczytacie jak ja walcze z tym gadzina pod tym linkiem http://nowotwor.eu/viewtopic.php?t=1018.A Wroclaw to cudowne miasto -bylam na wypadzie weekendowym wiosną ub roku pozdrowcie ode mnie wszytkie krasnoludki .A na krwawych jatkach dopadlam i dosiadlam swinke by miec na niej fotke :)Nie wspomne juz o smaku piwa ze Spiza..czy wypczynku przy grajacej fontannie nieopodal AWFu i relaksie w ogrodzie japonskim..
  Temat: Bożenka - komentarze (vf7)
kina

Odpowiedzi: 231
Wyświetleń: 52681

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2013-03-18, 23:44   Temat: Bożenka - komentarze (vf7)
juz cie kocham...choc jestem normalnej orientacji seksulanej :D
  Temat: Bożenka - komentarze (vf7)
kina

Odpowiedzi: 231
Wyświetleń: 52681

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2013-03-18, 20:09   Temat: Bożenka - komentarze (vf7)
te posty ukryte sa przenoszone do w działu " trzymam kciuki "by tu zostawaly glownie sprawy merytoryczne dotyczace pytan zwiazanych z choroba ..taki obyczaj i porzadek tego forum tez nidawno dopiero ten zwyczaj odkrylam :)
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group