1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 11
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Melanoma in situ
klikers

Odpowiedzi: 65
Wyświetleń: 28162

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2012-04-25, 15:26   Temat: Melanoma in situ
Myślę że pomogą przybrać na wadze jest ich kilka rodzajów i smaków więc dla każdego coś dobrego :)
  Temat: Melanoma in situ
klikers

Odpowiedzi: 65
Wyświetleń: 28162

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2012-04-19, 19:30   Temat: Melanoma in situ
to za Ciebie i Twoją rodzinkę też trzymam kciukaski :)
  Temat: Melanoma in situ
klikers

Odpowiedzi: 65
Wyświetleń: 28162

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2012-04-19, 15:55   Temat: Melanoma in situ
Wyjdzie na pewno wszystko dobrze u koleżanki, będę mocno trzymał kciuki :okok" wiesz u mnie też brzydko wyglądają niektóre i na razie ok :) jedno dysplastyczne które podejrzewali o czerniaka (mam nadzieję że patolog się nie pomylił podczas oceny), jedno złożone i jedno nie wiadomo jakie bo wycinane w przychodni a skierowanie dostałem od lekarza rodzinnego , na wyniku z badania był tylko napis że wycięte w całości bez podania rodzaju. Te nieznane mi było wycinane jako pierwsze i żyłem z nim odkąd pamiętam, a usuwałem je ze względów kosmetycznych bo na szyi było :) Też Cię pozdrawiam [usmiech]
  Temat: Melanoma in situ
klikers

Odpowiedzi: 65
Wyświetleń: 28162

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2012-03-27, 14:10   Temat: Melanoma in situ
Świetnie Bellaluna (piękny księżycu) :) Czekaj a się doczekasz 8-) Badania wyjdą dobrze i wygrałaś na pewno :)
  Temat: Melanoma in situ
klikers

Odpowiedzi: 65
Wyświetleń: 28162

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2012-03-09, 21:22   Temat: Melanoma in situ
marjanna napisał/a:

[ Dodano: 2012-03-09, 15:09 ]
Słuchajcie,

to może jak już jesteśmy prawie skrzyknięci, to zorganizujemy faktycznie wyjazd do Roma.

Bellaluna, jesteś w stanie podpowiedzieć nam namiary na jakiś ekonomiczny nocleg? Oczywiście nie w środku lata, ale np we wrześniu, czy kiedy tam kończy się nawał turystyczny.

Ja boję się wyjażdzać nad morze, ale w takim towarzystwie czułabym się komfortowo. W końcu wszystkim nam nie wolno eksponowac się na słońce, ale mały grzeszek w środku października nie powienin zaszkodzić, zwłaszcza jeśli byłoby to "grzeszenie zbiorowe" |happy|

marjanna

Jestem jak najbardziej za :) :) :)
  Temat: Melanoma in situ
klikers

Odpowiedzi: 65
Wyświetleń: 28162

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2012-03-09, 13:24   Temat: Melanoma in situ
Nie no w Polsce aż tak źle nie działa jak myślisz :) Jak ja poszedłem do onkologa z swędzącym znamieniem to zaraz tego samego dnia parę minut wysłał mnie do dermatologa by se obejrzał (mógł od razu do chirurga) obejrzałą i za 2 dni miałem wycięcie :) to jak widać nie jest tak długo, no może nie tak ekspresowo jak w Twoim przypadku ale jednak tez wcześnie :)
Ja jestem tez bardzo ciepłolubnym stworzeniem i wolałem na słońcu się opalać ale solarium też lubiłem tak poleżeć sobie, wiaterek, muzyczka eh poszedłbym sobie :) :run:!!
  Temat: Melanoma in situ
klikers

Odpowiedzi: 65
Wyświetleń: 28162

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2012-03-09, 11:52   Temat: Melanoma in situ
też chadzałaś na solarium? Ja też w swoim życiu trochę pochodziłem, trochę za dużo i teraz mam to co mam że w wampira się zmienić muszę i słońca unikać :mrgreen:
  Temat: Melanoma in situ
klikers

Odpowiedzi: 65
Wyświetleń: 28162

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2012-03-08, 23:25   Temat: Melanoma in situ
Dasz radę, damy radę razem :) wyżej masz koleżankę która przystosowała się i żyje :) choć swoją drogą ciekawe co mówi jak ktoś pyta ;P

[ Dodano: 2012-03-09, 01:07 ]


[ Dodano: 2012-03-09, 01:11 ]
Tym grozi solarium za najniższą cenę możemy nabyć jedną komórkę, nie co drożej raczek płaskonabłonkowy no i nasz znajomy skorupiaczek ;P
Przepraszam ale nie mogłem się powstrzymać od wstawienia
  Temat: Melanoma in situ
klikers

Odpowiedzi: 65
Wyświetleń: 28162

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2012-03-08, 20:36   Temat: Melanoma in situ
ze mną nie ma co bo ja się nie opalam bo nie mogę :) Ja się tylko dołączam do nakopania do dupki bellaluna :mrgreen:
  Temat: Melanoma in situ
klikers

Odpowiedzi: 65
Wyświetleń: 28162

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2012-03-08, 19:50   Temat: Melanoma in situ
marjanna napisał/a:

Słuchaj, jeśli będziesz szlajać się po słońcu w kusym odzieniu i bez kremu ochronnego, to zorganizuję krucjatę i pojedziemy do Ciebie nakopać Ci do tyłka!!!! :--:

Skoro Twój organizm już raz dopuścił do pojawienia się gadziny, więc znów może to zrobić, jeśli będziesz go narażać na czynniki uznawane za kancerogenne!
Bądź rozważna dziewczynko, pls.


No to macie już pierwszego chętnego do nakopania do dupki :)

Jak już raz rozchorowała się to jest w grupie podniesionego ryzyka tzn łatwiej może go znowu złapać :)
  Temat: Melanoma in situ
klikers

Odpowiedzi: 65
Wyświetleń: 28162

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2012-03-02, 02:13   Temat: Melanoma in situ
nie jestem specjalistą ale ten czerniak to jest in situ czyli jeszcze nie nacieka na tkankę podskórną więc jest dobrze :) z tego co widzę znamię zostało wycięte w całości więc możesz spać spokojnie masz 99-100% szans że syfek już nie wróci :)
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group