1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 3
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: czy zrezygnować z pracy by być z Tatą? ma tylko mnie...
kmis757

Odpowiedzi: 35
Wyświetleń: 16504

PostDział: Psychoonkologia / emocje w chorobie nowotworowej   Wysłany: 2013-02-17, 12:59   Temat: czy zrezygnować z pracy by być z Tatą? ma tylko mnie...
Tato czuje się dobrze i z tego powinnaś cieszyć się najbardziej. Co przyniesie najbliższa przyszłość to tego nie wiemy. Nie piszesz nic (także na wątku merytorycznym) jakie wyniki, badań i wizyt kontrolnych, są u taty od zakończonego leczenia radioterapią w m-u wrześniu 2012. PET z sierpnia 2012 nie jest tego jednoznacznym wyznacznikiem ze względu na radioterapie wrześniowa. Czy radioterapia była radykalna tego też nie piszesz.
Rozumie jakie emocje targają Tobą. Wszystkiemu można zaradzić. Tato na pewno nie chciał by abyś kosztem pracy i własnego życia pomagała jemu gdy nadejdzie taka potrzeba. Istnieje pomoc sąsiedzka..., istnieją w skrajnych przypadkach hospicja domowe..., ale do tego chyba droga daleka... Rozeznanie w Twoich możliwościach i zastanowieniu się nad problemem pomocy warto zacząć już dziś. Rady, typu; co daje nam karta nauczyciela... nie najtrafniejsze, bo proza życia jest zupełnie inna i kiedyś musiała byś wrócić i jak sama piszesz chciała byś mieć gdzie...
  Temat: czy zrezygnować z pracy by być z Tatą? ma tylko mnie...
kmis757

Odpowiedzi: 35
Wyświetleń: 16504

PostDział: Psychoonkologia / emocje w chorobie nowotworowej   Wysłany: 2013-02-15, 13:09   Temat: czy zrezygnować z pracy by być z Tatą? ma tylko mnie...
pasia, dobrze jest doradzać gdy sprawa nie dotyczy bezpośrednio nas... Jak prosiłem; napisz na wątku merytorycznym co w tej chwili u taty. W jakim jest stanie, jakie leczenie obecnie jest prowadzone. Z tego co piszesz wynika, ze jest to leczenie paliatywne. Dopóki tato jest samowystarczalny to wszystko jest dobrze. Gorzej gdy stan wymagał będzie stałej opieki. W leczeniu domowym jest wiele rozwiązań ale wszystko zależy od tego gdzie tato mieszka (miasto/wieś), czy w przyszłości jest możliwe leczenie; hospicjum domowe czy jest ktoś kto to wszystko będzie potrafił koordynować, doglądać, pomagać na co dzień. Może chcesz tylko z nami rozmawiać, bo nie możesz poradzić sobie z emocjami jakie towarzysza Tobie w chorobie i nieuniknionym odchodzeniu drugiego z rodziców, to uszanujemy to. Na pewno żaden rodzic nie chciałby aby jego choroba przewróciła życie dziecka do góry nogami. Potrzebujemy waszej obecności, zainteresowania i pomocy ale nie za cenę pozbawienia pracy, własnego spokoju i kłopotów dnia codziennego...
  Temat: czy zrezygnować z pracy by być z Tatą? ma tylko mnie...
kmis757

Odpowiedzi: 35
Wyświetleń: 16504

PostDział: Psychoonkologia / emocje w chorobie nowotworowej   Wysłany: 2013-02-14, 13:41   Temat: czy zrezygnować z pracy by być z Tatą? ma tylko mnie...
pasia, Czy możesz wrócić do swojego wątku merytorycznego z przed roku i napisać co w tej chwili u Twego taty.

http://www.forum-onkologi...rdla-vt5117.htm
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group