1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znaleziono 1 wynik
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Mamanel - komentarze
krysiekn

Odpowiedzi: 154
Wyświetleń: 36697

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2009-11-03, 11:21   Temat: Mamanel - komentarze
Mamanel, nie ma co martwić się na zapas.
Metoda o której pisze Jusia jest pewna, ale nie można dać dziecku przysnąć nawet na chwilkę. Testowalam na 9-ciomiesięcznym synku (też EEG) tyle, że męczyłam go z godzinę dłużej. Urodzony z 10-cioma punktami, ale miał drżenia pojedynczej kończyny, więc neurolog (oczywiącie usłyszałam, że albo samo przejdzie, a jak powie mi co mu może być, to jej tam zesłabnę). Drżenia przeszły w odpowiednim czasie, ale dla sprawdzenia trzeba było wykonać EEG.
Obecnie 20l (190siąt cm zdolnego lenia), ale w wieku ok. 6ściu sam sobie znalazł w policzku mały guzek ok. 2..3mm, możliwe, że miał go od urodzenia. Parę wizyt u chirurga, początkowo koniecznie chciałam to usunąć (to zapalone czerwone światełko), zaszczepiłam na WZW, mimo że twierdzili: obserwować i jak nic się nie będzie działo to można nie ruszać. Ale później zostawiliśmy, bo nic się nie zmieniało, a syn bał się zabiegu (nie określono dokładnie co to: włukniak, kaszak??). Do teraz mu się nia rozeszło; wczoraj sprawdzał, ale bez zmian.
Jak Ty i Edi pisałyście: mała, twarda, ruchoma kuleczka.

Tobie i Twojej Maleńkiej życzę dużo, dużo, dużo zdrówka :) .

Pozdrawiam, Krystyna
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group