1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 3
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Guz tarczycy
lady_lali

Odpowiedzi: 60
Wyświetleń: 24607

PostDział: Nowotwory tarczycy, głowy i szyi   Wysłany: 2013-06-29, 10:22   Temat: Guz tarczycy
Oczywiście masz racje ale Ja jestem w tej nieszczęśliwej sytuacji, ze z powodu innych schorzeń współistniejących nie mogę przyjmować żadnych leków przeciwbólowych oprócz paracetamolu który na mnie nie działa a po operacji miałam podawana tylko morfinę.
  Temat: Guz tarczycy
lady_lali

Odpowiedzi: 60
Wyświetleń: 24607

PostDział: Nowotwory tarczycy, głowy i szyi   Wysłany: 2013-06-29, 00:03   Temat: Guz tarczycy
Oczywiście 3 tygodnie to nie wiele ale pytanie było czy jakieś dolegliwości występują a nie jak długo się utrzymyja ;) . Dla Mnie osobiście był to szok jak się po operacji obudziłam z okropnym bólem szyi a od poprzedniczki dowiedziałam się, ze to rzekomo nic nie boli a obserwowałam ja trzy dni przed moja operacja. Tego samego dnia co Ja były operowane jeszcze trzy osoby i tez bardzo cierpiały i utrzymuje się to do dziś.
  Temat: Guz tarczycy
lady_lali

Odpowiedzi: 60
Wyświetleń: 24607

PostDział: Nowotwory tarczycy, głowy i szyi   Wysłany: 2013-06-28, 17:12   Temat: Guz tarczycy
Bywa rożnie, ze mną na sali była Pani która miała duże wole wiec skore miała rozciągnięta i ja nic nie bolało i nie boli do dziś.
Ja miałam guzy wewnątrz i Mnie po operacji bardzo bolało i niestety nadal mam ograniczenie ruchomości i boli nadal dość intensywnie pomimo, iż minęło już prawie 3 tygodnie od operacji.
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group