1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 6
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: kubanetka - komentarze
lopenka

Odpowiedzi: 68
Wyświetleń: 17695

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2010-08-31, 11:45   Temat: kubanetka - komentarze
[komentarz dodany przez: kubanetka: 2010-08-31, 11:20 ]
Ps. W sobotę mam ślub i wesele - trzymajcie kciuki, żeby obyło się bez przykrych niespodzianek
------------------------------------------


kubanetka, Wszystkiego Najlepszego na nowej Drodze życia!!! :cmok: :flow: :flow: :littlehs: :flower: :in_love: ::thnx:: ::dance::
  Temat: kubanetka - komentarze
lopenka

Odpowiedzi: 68
Wyświetleń: 17695

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2010-08-21, 09:15   Temat: kubanetka - komentarze
[komentarz dodany przez: kubanetka: 2010-08-20, 22:12 ]
Witam,

Myślę, że starczy mi ta publikacja - jest ona dość ciekawa i co najważniejsze pisana przez grono naukowe.

Pozdrawiam
----------------------------------------


kubanetka, |haha| |uscisk| :brav: super oby tak dalej trzymam :okok"


[komentarz dodany przez: kubanetka: 2010-08-21, 19:48 ]
Super, dzięki - będę czytać jak tylko znajdę chwilę ciszy i spokoju:):):)

Pozdrawiam
  Temat: kubanetka - komentarze
lopenka

Odpowiedzi: 68
Wyświetleń: 17695

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2010-08-18, 13:14   Temat: kubanetka - komentarze
[komentarz dodany przez: kubanetka: 2010-08-17, 08:13 ]
Dziękuje bardzo za odpowiedzi, wolę się z Wami skonsultować, bo czasami w szpitalu mało mówią, a człowiek w wielkim stresie jest i takie niejasności potem jeszcze potęgują ten stres.

kubanetka, TRZYMAM KCIUKI ŻEBY SIĘ WSZYSTKO POWIODŁO!!! :okok" :okok" :okok"
  Temat: kubanetka - komentarze
lopenka

Odpowiedzi: 68
Wyświetleń: 17695

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2010-08-02, 13:47   Temat: kubanetka - komentarze
:!1!: |buziaki| super. jakby coś to pytaj w miarę możliwości pomogę :)


[komentarz dodany przez: kubanetka: 2010-08-05, 15:26]
Przykro mi że muszę to powiedzieć, ale praca z wieloma lekarzami jest trudna - nie przedstawiają dokładnie działania, nie wyjaśniają co i jak. W sumie w klinice radiologii spotkałam się z przyjemnym podejściem - tylko, że ten lekarz był radiologiem i powiedział, że nie pomoże mi w sprawie chemioterapii, bo nie jest specjalistą, ale stwierdził, że w tego typu nowotworach jest ona skuteczna dlatego powinnam się udać do lekarza z tatą - ale dopiero po dwóch tygodniach po zakończeniu radioterapii, co potwierdził inny lekarz.
  Temat: kubanetka - komentarze
lopenka

Odpowiedzi: 68
Wyświetleń: 17695

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2010-08-02, 12:46   Temat: kubanetka - komentarze
kubanetka, mieliśmy racj co do przerzutów. Wiedziałam, że Tatko ma przerzuty do mózgu. Lekarze to potwierdzili. Dokładnie to był przerzut do móżdzku. Guz z móżdzku został wycięty, a po 5 miesiącach Tatko miał już 5 przerzutów w mózgu.
  Temat: kubanetka - komentarze
lopenka

Odpowiedzi: 68
Wyświetleń: 17695

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2010-08-02, 10:00   Temat: kubanetka - komentarze
Mój Tatko jak miał przerzut do móżdzku to właśnie takie miał objawy jak Twój Tatko. Utrata równowagi, niedowład.kubanetka, przyjżyj się Tacie czy czasami nie ucieka mu oko. u mojego tak było, co nas bardzo niepokoiło. I niestety mieliśmy rację. :cry: przykre ale prawdziwe.
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group