1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znaleziono 1 wynik
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Zaczerwienienie wokół znamienia
macienty

Odpowiedzi: 9
Wyświetleń: 19993

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2013-08-27, 18:08   Temat: Zaczerwienienie wokół znamienia
Z własnego doświadczenia wiem, że dzwonić, pytać, przekonywać. Jeśli chodzi o wizyty prywatne w Poznaniu - doskonałym fachowcem, chirurgiem onkologiem jest p. Michał Kukulski, znajdziesz go w internecie bez problemu, prawdziwy profesjonalista ze świetnym podejściem do pacjenta. Dobrym dermatologiem przyjmującym w ramach NFZ jest p. Katarzyna Szulc przyjmująca w gabinecie na ul. Ziębickiej 16 - nr telefonu: 61 868 96 76. Moja ładniejsza połówka leczyła się z jej pomocą, z tego co wiem terminy przyjęć nie były tak odległe. W akcie desperacji zawsze możesz iść na izbę przyjęć do szpitala (metoda mało dyplomatyczna) - np. do szpitala wojewódzkiego w Poznaniu czy do Wielkopolskiego Centrum Onkologii i powiedzieć, że już odchodzisz od zmysłów w stresie i bardzo prosisz, żeby jak najszybciej udzielono Ci porady/pomocy. Ja na punkcie znamion mam totalną nerwicę lękową i tne wszystko, co wzbudzi moje podejrzenia. Jeśli chcesz jeszcze jakichś informacji - pisz na PW.
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group