1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 3
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Czerniak guzkowy Breslow 1mm Clark III
madzia1971

Odpowiedzi: 14
Wyświetleń: 8377

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2016-01-14, 14:05   Temat: Czerniak guzkowy Breslow 1mm Clark III
Witaj Olu.
Jeżeli śledzisz forum to pewnie wiesz że u mojej siostry pojawiły się przeżuty do kości.Nie mogę w to uwierzyć ale niestety to fakt.
Zastanawiam się co u Twojego taty?
Czy tylko obserwacja?
trzymam za was kciuki.
Siostra trafiła na konsylium do Pani doktor której intuicja podpowiadała żeby zrobić badanie PET i od tego wszystko się zaczęło.Teraz walczymy z czasem z bólem i czekamy na lek.
Napisz co u Was czy jesteście czujni?Pozdrawiam.
  Temat: Czerniak guzkowy Breslow 1mm Clark III
madzia1971

Odpowiedzi: 14
Wyświetleń: 8377

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2015-11-03, 11:58   Temat: Czerniak guzkowy Breslow 1mm Clark III
Cześć Olu.Cieszę się że wyniki Twojego taty są ok .Moja siostra również odebrała dobrą wiadomość.Z usuniętych 18 węzłów pachowych wszystkie są czyste.Mimo to odbyło się kolejne konsylium które miał zadecydować o dalszym leczeniu.Pani doktor miała duże wątpliwości co do zakończenia leczenia.Dała siostrze skierowanie na PET oraz na oznaczenie Brafu.Chce wykluczyć przeżuty odległe i dopiero potem zdecydować o dalszym leczeniu.Lekarze też coś wspominali o chemii lub naświetlaniach ale przecież wiadomo że czerniak nie reaguje na chemię.
Mam nadzieję że twój tato trafi na rozsądnego lekarza który podejmie dobrą decyzję.
Daj znać jak to się potoczy no i pytanie kiedy będzie już coś wiadomo.Ja co do chemii to bym się sprzeciwiała a obstawała przy naświetlaniach.Tez osłabiają organizm ale działają miejscowo a przede wszystkim gdziekolwiek czytałam to wszędzie piszą że chemia nie daje żadnych rezultatów.

Pozdrawiam serdecznie.
  Temat: Czerniak guzkowy Breslow 1mm Clark III
madzia1971

Odpowiedzi: 14
Wyświetleń: 8377

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2015-10-05, 11:59   Temat: Czerniak guzkowy Breslow 1mm Clark III
Witaj Olu.
Dzieki że napisałaś na mój wątek.Widać że na prawde jesteśmy w podobnej sytuacji.

Przeczytałam historię Twojego Taty i bardzo zdziwił mnie fakt że miał wykonane badanie PET.Zastanawiam się jak to możliwe że mojej siostrze nikt tego badania nie zaproponował?

Czy możesz mi podać u kogo leczy się twój tato?Prywatnie czy na fundusz?

Siostra czeka teraz na wyniki węzłów ale przecież diagnostyka była tak skromna że aż mnie to przeraża.
Nadal ta niepewność mnie dobija.Siostra też nie wiele szuka w internecie i chyba do końca nie rozumie powagi sytuacji.Działam ile mogę ale pewnych rzeczy nie przeskoczę.

Dzisiaj sama byłam u onkologa ze znamieniem no i niestety jedno jest niepokojące i do wycięcia.Mam termin wyznaczony ale mam nadzieję że limit raka w naszej rodzinie już został wyczerpany.

Kiedy tato bedzie miał wycinane węzły?Trzymam kciuki.Ile tato ma lat?
Pozdrawiam.Acha jak brzmiał wynik histop. dotyczący wartownika?
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group