1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 2
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: czy zrezygnować z pracy by być z Tatą? ma tylko mnie...
magdal

Odpowiedzi: 35
Wyświetleń: 16504

PostDział: Psychoonkologia / emocje w chorobie nowotworowej   Wysłany: 2013-08-01, 18:29   Temat: czy zrezygnować z pracy by być z Tatą? ma tylko mnie...
Lidia, bo Ty bardzo dobrym człowiekiem jesteś... sama chciałabym mieć taką sąsiadkę...
Pozdrawiam Ciebie i Pasię bardzo bardzo serdecznie. _littleflower_
  Temat: czy zrezygnować z pracy by być z Tatą? ma tylko mnie...
magdal

Odpowiedzi: 35
Wyświetleń: 16504

PostDział: Psychoonkologia / emocje w chorobie nowotworowej   Wysłany: 2013-08-01, 15:59   Temat: czy zrezygnować z pracy by być z Tatą? ma tylko mnie...
Pasia, a nie myślałaś o zatrudnieniu kogoś, mam tu na myśli taką dochodzącą osobę codziennie na godzinkę lub dwie. Moja siostra cioteczna ma taką panią za 5 zł za godzinę. Ona sama jest na emeryturze i dorabia sobie w ten sposób. W mojej okolicy są takie stawki, myślę że nieduże. Moja siostra ma bardzo chorego tatę i też pracuje w szkole. Rano na 2-3 godz przychodzi ta pani. W sumie na tydzień to koszt jakichś 150 zł. Może w twej okolicy też znalazłaby się taka osoba do pomocy. Nieraz ludzie sobie tak dorabiają. Nieraz słyszę że pracownicy mopsów tak dorabiają...i stawki nie są duże.
Z tego co piszesz w wekendy będziesz dojeżdżać do taty. Możesz pogadać z dyrekcją o swej sytuacji. może pójdą ci jakoś na rękę, choćby w ten sposób byś mogła w piątki kończyć wcześniej pracę tzn mieć mniej godzin, by być już od piątku u taty, więc tak naprawdę ktoś by musiał cię zastąpić przez 4 dni.

Pozdrawiam Cię serdecznie. I zyczę dużo sił i wyrozumiałości ze strony dyrekcji.
I tak jesteś dzielna! Trzymaj się. Magda
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group