1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 2
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: rak płuc i lek tarceva
magdal

Odpowiedzi: 30
Wyświetleń: 13180

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2013-07-10, 22:42   Temat: rak płuc i lek tarceva
Agata027, musisz jakoś przekonać mamę, by nie odstawiała leków na depresję od razu. To niebezpieczne. Tego typu leki można odstawic tylko zgodnie z sugestiami lekarza. Mama może się poczuć bardzo źle.
Pozdrawiam. Magda
  Temat: rak płuc i lek tarceva
magdal

Odpowiedzi: 30
Wyświetleń: 13180

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2013-07-01, 11:37   Temat: rak płuc i lek tarceva
Agatko, nie jestem specjalistą, mogę tylko powołać się na dolegliwości mamy, a jej też jest ciągle zimno. Może jest na to jakieś medyczne wytłumaczenie, nie wiem, lecz jest podobnie. Poza tym jest taka zimna, ma zimne dłonie i chodzi w swetrze, nawet gdy jest bardzo ciepło.
Co do dolegliwości żołądkowych, to też ma takie problemy, oprócz tego zaparcia. Bierze cały czas hepatil 3razy dziennie, espumisan, a na czczo nolpazę. Pije siemię lniane, jogurty naturalne, zieloną herbatę, czasem metoclopramid i laktulozę. Ale ciągle narzeka na ten brzuch. Może dlatego, że są tam przerzuty, które co prawda po chemii się zmniejszyły ale jednak są.
Pozdrawiam. Magda.
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group