1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 2
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: guz płuca - proszę o jakiekolwiek info
magdal

Odpowiedzi: 14
Wyświetleń: 6628

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2014-02-25, 15:03   Temat: guz płuca - proszę o jakiekolwiek info
Małgosiu, wszystko zalezy od wyników tzn o ile pamiętam bada się poziom kreatyniny i mocznika. Jeśli nie będą dobre na pewno kontrastu nie podadzą. Wyniki są ważne na kilka dni przed badaniem tzn chyba tydzień. Możecie je zrobić i skontaktować sie z pracownią komputerową, wcześniej bedzieie wiedzieć czy z takimi wynikami można wykonać badanie z kontrastem. Ja tak robiłam gdy mama miała mieć komputer. Mając w ręku wynik, dzwoniłam do radiologa czy bedzie możliwy kontrast.
Pozdrawiam.
magda
  Temat: guz płuca - proszę o jakiekolwiek info
magdal

Odpowiedzi: 14
Wyświetleń: 6628

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2014-02-09, 20:37   Temat: guz płuca - proszę o jakiekolwiek info
Małgosiu, jeśli tata nie jest w stanie z powodu stanu zdrowia dojeżdżac na naświetlania można załatwić w szpitalu, ale trzeba to skoordynowac między oddziałem na którym będzie tata leżał a terminami naświetleń, bo czasem są kłopoty z położeniem się w szpitalu. Moja mama mogła mieć naświetlania od razu, ale ponieważ nie było takiej opcji, by ją dowozić, ustaliłam z ordynatorem termin jej pobytu na onkologii - dopiero po 2 tygodniach bo nie było miejsca - i dopiero radioterapeuta wyznaczył termin naświetlań w tym czasie.
Pozdrawiam.
Magda
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group