1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 2
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: guz koloru bialego na watrobie czy to rak?????
mania

Odpowiedzi: 15
Wyświetleń: 11026

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2011-09-26, 20:34   Temat: guz koloru bialego na watrobie czy to rak?????
ja mam pierwotnego raka wątroby niestety choroba ciągle postępuje skończyłam już 2 chemie które nie dały praktycznie żadnych postępów w zwalczeniu tego nowotworu za tydzień zaczynam 3 chemie i mam nadzieje że zatrzyma rozwój choroby bo mam małego synka i musze go przecierz wychowac dlatego nie poddaje się. Zobaczymy co dalej będzie.... mam nadzieje że dobre wieści w końcu do mnie dotrą :) jeżeli chodzi o chirurgów i wątrobę to naprawdę polecam klinikę na Banacha poczytaj w necie o niej lekarze naprawdę super podejście do pacjęta niewaznie ile ma lat każdego traktują tak samo
  Temat: guz koloru bialego na watrobie czy to rak?????
mania

Odpowiedzi: 15
Wyświetleń: 11026

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2011-09-25, 15:55   Temat: guz koloru bialego na watrobie czy to rak?????
hmm profesor Nyckowski kojarzy mi się ze szpitalem na Banacha jeżeli mówimy o tym samym to profesor w porządku nie mialam z nim styczności ale panie z mojego pokoju miały i bardzo chwaliły i jeżeli chodzi o oddział naprawdę polecam fachowa opieka po operacji pielęgniarki bardzo sympatyczne i duże zainteresowanie lekarzy , jezeli chodzi o wątrobę tzn nowotwój wątroby polecam doktor Omyłę ze szpitala MSWiA przy ulicy wołowskiej pani doktor specjalizuje się właśnie w wątrobie tzn nowotwory wątroby i ma pojęcie wiem bo się u niej leczę nic nie ukrywa i mów szcerą nieraz bolesną prawde nie owija w bawełnę mówi jak jest.
pozdrawiam i trzymam kciuki
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group