1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 5
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Melanoma in situ
marjanna

Odpowiedzi: 65
Wyświetleń: 28162

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2012-03-09, 16:05   Temat: Melanoma in situ
MagdaJot

zostałaś właśnie honorowym członkiem ekipy -)

8-)
  Temat: Melanoma in situ
marjanna

Odpowiedzi: 65
Wyświetleń: 28162

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2012-03-09, 14:59   Temat: Melanoma in situ
nie myślcie sobie, że ja nie lubię słońca, albo stroniłam od solarium - w przeszłości :sun:

Takie czasy, że każdy chce wyglądać atrakcyjnie i zdrowo, a ponieważ mam bladą karnację, to regularnie chodziłam na chwilę co tydzień, by nie pytano mnie stale, czy aby chora nie jestem.. Wtedy wydawało mi się, że to nawet zdrowo. Przy okazji wygrzewałam stale podziębione zatoki. Jakże zdrowo być miało ...
To w zimie.

A w lecie z każdych wakacji będąc dziewczęciem młodym wracałam brązowiutka...
Pamiętam, jak mama - jeszcze w liceum - kadziła mi nad uchem, by filtem się smarować. Dziś śni mi się po nocach olejek z filtrem jaki wówczs kupiłam - filtr nr 2!!!
Osiągnąwszy wiek lat około dwudzistu nieco zmądrzałam i filtry z wyższym numerem używać zaczęłam, przeważnie 30, czasem 15...

Ale nie ma co gdybać, co by było gdyby.....
Czasu nie odwrócimy.

xxx

[ Dodano: 2012-03-09, 15:09 ]
Słuchajcie,

to może jak już jesteśmy prawie skrzyknięci, to zorganizujemy faktycznie wyjazd do Roma.

Bellaluna, jesteś w stanie podpowiedzieć nam namiary na jakiś ekonomiczny nocleg? Oczywiście nie w środku lata, ale np we wrześniu, czy kiedy tam kończy się nawał turystyczny.

Ja boję się wyjażdzać nad morze, ale w takim towarzystwie czułabym się komfortowo. W końcu wszystkim nam nie wolno eksponowac się na słońce, ale mały grzeszek w środku października nie powienin zaszkodzić, zwłaszcza jeśli byłoby to "grzeszenie zbiorowe" |happy|

marjanna
  Temat: Melanoma in situ
marjanna

Odpowiedzi: 65
Wyświetleń: 28162

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2012-03-08, 20:55   Temat: Melanoma in situ
Klikers, no to nie wykluczone, że czeka nas wycieczka do Roma,
|oyeah|


Bellaluna,
jak widzisz ekipa się montuje :&!!:

PS. ależ te emotionki są urocze
  Temat: Melanoma in situ
marjanna

Odpowiedzi: 65
Wyświetleń: 28162

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2012-03-08, 20:17   Temat: Melanoma in situ
Klikers,

do Ciebie mam bliżej, więc łatwiej byłoby się z Toba rozprawić :rrr:
Na szczęście w Wwie jeszcze mróz i mam nadzieję, że do lata oswoisz się z perspektywą nowych trendów w Twojej letniej szafie ::mur::

marjanna

PS. uważam, że faceci w lnianych spodniach są bardzo sexy ....
  Temat: Melanoma in situ
marjanna

Odpowiedzi: 65
Wyświetleń: 28162

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2012-03-08, 19:39   Temat: Melanoma in situ
bellaluna,

kilkakrotnie usiłowałam do Cieibie napisać, za każdym razem opatrznie usuwając przypadkiem treść maila, z uwagi na narastające emocje.

Słuchaj, jeśli będziesz szlajać się po słońcu w kusym odzieniu i bez kremu ochronnego, to zorganizuję krucjatę i pojedziemy do Ciebie nakopać Ci do tyłka!!!! :--:

Skoro Twój organizm już raz dopuścił do pojawienia się gadziny, więc znów może to zrobić, jeśli będziesz go narażać na czynniki uznawane za kancerogenne!
Bądź rozważna dziewczynko, pls.

Mam nadzieję, że dobrze się goisz.
Daj znać.

ściska Cię mocno
Marjanna
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group