1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 2
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Rak dna jamy ustnej
marta9187

Odpowiedzi: 5
Wyświetleń: 5821

PostDział: Nowotwory tarczycy, głowy i szyi   Wysłany: 2015-05-21, 11:53   Temat: Rak dna jamy ustnej
Dziekuje za wsparcie, a co to znaczy dlugotrwaly? Miesiac dwa trxy. Dodam jeszcze ze 9 lat temu byl rak jezyka po 1,5 roku wezłow chłonnych lekarze mówia ze to nowe ognisko,. Ze tamto za nami. Guz okolo 6 cm ten co jest teraz, czy może lepiej sama chemia? Jak wyglada taki proces karmienia dojelitowo ile taki chry spedza w szpitalu, moze ktos mial taka sytuacje prosze o pomoc
  Temat: Rak dna jamy ustnej
marta9187

Odpowiedzi: 5
Wyświetleń: 5821

PostDział: Nowotwory tarczycy, głowy i szyi   Wysłany: 2015-05-20, 11:08   Temat: Rak dna jamy ustnej
Witam mam ogromna prośbę do osób, które przeżyły coś takiego jak ja teraz przechodzę z moja mamą, ze swoim bliskimi bądź znajomymi.
Każda informacja jest mi bardzo potzreba do ogarnięcie sytuacji.

Więc tak moja mama ma stwierdzonego raka złośliwego dna jamy ustnej. pobrano jej wycinek.
Guz jest duży operacyjny i właśnie lekarze mówią ogólnikowo, a ja potrzebuje konkretów.
Ze mama będzie miała operacje rozległą, że będzie karmiona dojelitowo nie będzie mogła mówić. Wszystkiego będzie się uczyć na nowo. Pytanie czy ktoś miał taka sytuacje ? Jak wygląda ile chory dochodzi do siebie?ja wiem, że każdy inaczej, ale orientacyjnie, jakie są rokowania? Mam tylko wyniki z wycinku bo z kamerki i inne zabrał lekarz.

Więc wyniki z wycinka są takie:
Rozpoznanie histopatologiczne
carcinoma planoepitheliale M-8070/3
1-2 Carcinoma planoepiheliale G II

Dodam jeszcze, że mama schudła dość dużo z 15, miała czarny ząb, który został wyrwany, i ma problem z jedzeniem rzeczy typu bułka.



proszę o pomoc

[ Komentarz dodany przez Moderatora: JustynaS1975: 2015-05-20, 11:26 ]
Post wydzielony do oddzielnego wątku. Proszę w nim kontynuować swoją 'historię', nie powielać, ani nie pomnażać oddzielnych wątków.
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group