1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znaleziono 1 wynik
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: nieoperacyjny rak żołądka
marzena66

Odpowiedzi: 32
Wyświetleń: 14170

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2015-11-04, 18:34   Temat: nieoperacyjny rak żołądka
bartass28,

Nie byłam w takiej sytuacji jak Ty, ale pozwolę sobie na wyrażenie jakiegoś zdania. Twój tato jest osobą dorosłą w jakimś stopniu świadomą, wie na na co choruje, był leczony chemią więc jako takie pojęcie ma co się może zdarzyć. Jeśli tato sam nie będzie chciał przestać pić, nie będzie wyrażał chęci, żeby ktoś mu pomógł w chorobie, w pokonaniu nałogu to nie jesteście w stanie zmusić Go na siłę do trzeźwości czy do leczenia i dbania o siebie. Nie wiele pomogą Twoje prośby, łzy póki tato sam do tego nie dojdzie, że takim postępowaniem sobie bardzo szkodzi. Może też być wersja, że tacie już nie zależy, bo wie że z tą chorobą może długo nie pożyć i ucieka coraz bardziej w alkohol towarzystwo, żeby zapomnieć, zabić stres i nie myśli wtedy ani o Was ani o tym, że coraz bardziej sobie sam szkodzi.
Może spróbuj porozmawiać z tatą od serca, powiedz co czujesz, czego się boisz, nie wiem czy to coś da, ale spróbować zawsze warto.

Przykro mi, że musisz przez to przechodzić, pozdrawiam.
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group