1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 3
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Szukam pomocy dla mamy
marzena66

Odpowiedzi: 32
Wyświetleń: 13525

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2015-07-14, 16:45   Temat: Szukam pomocy dla mamy
Miri_A,

Może odpowie Ci ktoś fachowo na wszystkie Twoje pytania, ja chciałam tylko odnieść się do jednego zdania:
Miri_A napisał/a:
Mama nie żyje już i nic tego nie zmieni


Wiem, że to cios, wiem, że cierpisz ale im więcej będziesz się zagłębiać w temat, analizować to będziesz sama siebie ciągnęła na dno. Mamy już nie ma i musisz ten fakt zaakceptować dla własnego dobra, to już się stało i nie jesteś w stanie ani cofnąć czasu ani nic zmienić.

Co Ci da analizowanie co zrobiłaś źle a co dobrze? Jakby nie patrzeć to każdy z nas ma jakieś wyrzuty sumienia mimo tego, że zrobił wszystko co było w Jego stanie żeby ratować kochaną osobę.
Takim roztrząsaniem tematu doprowadzisz się do silnej nerwicy lub depresji, czego nie życzę ale wiem po sobie w jakim byłam stanie po śmierci mamy i chorobie męża. Trzeba żyć dalej, bo życie toczy się dalej, bo żyją osoby, które nas bardzo potrzebują.

Pozdrawiam gorąco.
  Temat: Szukam pomocy dla mamy
marzena66

Odpowiedzi: 32
Wyświetleń: 13525

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2015-06-25, 16:51   Temat: Szukam pomocy dla mamy
Miri_A,

Musisz to przetrwać, przeżyć, nadejdzie lepszy czas tylko dla każdego nadchodzi w innym terminie. Nie rób sobie wyrzutów sumienia, to normalne, sprzeczamy się, godzimy, czasami coś przegapiamy takie jest życie.

Trzymaj się dzielnie.
  Temat: Szukam pomocy dla mamy
marzena66

Odpowiedzi: 32
Wyświetleń: 13525

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2015-05-28, 15:17   Temat: Szukam pomocy dla mamy
Miri_A,

Przyjmij wyrazy współczucia ::rose::
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group