1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 3
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Nowotwór mostka
marzena66

Odpowiedzi: 56
Wyświetleń: 24553

PostDział: Mięsaki, nowotwory układu kostnego   Wysłany: 2016-07-14, 17:23   Temat: Nowotwór mostka
Yoda napisał/a:
Może już nie będę musiał


Może więcej optymizmu i nadziei, że w końcu wszystko ruszy i będziesz dobrze zdiagnozowany i leczony ;) , trzeba wierzyć, że się da, bo chęci na pewno masz ogromne a my będziemy wspierać i przesyłać pozytywną energię :)

To nie tylko W-wa ma taki galimatias, mnóstwo ludzi, kolejki, tak jest w większości większych ośrodków. Ja jestem z północy i też muszę wystać swoje. Też mi się nie podoba, że osoby po raz pierwszy, czy kolejny ale nie przyjmujące chemii stoją w jednej kolejce z osobami oczekującymi na chemię. I właśnie najbardziej mi szkoda tych z chemią bo wizyta, badania, czekanie na wyniki, znowu wizyta i jest chemia albo nie, czekają godzinami a wiadomo, że stan tych osób nie zawsze jest cudowny. To również w takich centrach onk. powinno być jakoś rozwiązane. Jak widzisz wszędzie ten sam cyrk i te same małpy ;) .

Lekarze choćby chcieli uchylić nieba pacjentowi, wysłuchać, pogadać to niestety ani czas ani system im na to nie pozwala, nasza rzeczywistość i to bardzo smutna.

Trzymaj się chłopaku a my trzymamy kciuki, pozdrawiam.
  Temat: Nowotwór mostka
marzena66

Odpowiedzi: 56
Wyświetleń: 24553

PostDział: Mięsaki, nowotwory układu kostnego   Wysłany: 2016-06-13, 22:37   Temat: Nowotwór mostka
Yoda,

Rozumiemy Twoje zdenerwowanie i strach, ale Twoje wypowiedzi są tak ogólnikowe, że trudno coś doradzić.

Tak jak napisała missy, wklej lub przepisz wyniki badań i cały wynik histopatologiczny z poprzedniej operacji. To ułatwi nam zadanie, czy jedno z drugim ma jakieś powiązanie, czy jest to coś zupełnie innego.

Bez wyników to możemy tylko gdybać a nie o to chodzi. Chcemy Cię nakierować ale potrzebujemy dane.

pozdrawiam
  Temat: Nowotwór mostka
marzena66

Odpowiedzi: 56
Wyświetleń: 24553

PostDział: Mięsaki, nowotwory układu kostnego   Wysłany: 2016-06-13, 21:44   Temat: Nowotwór mostka
Yoda,

Co wyszło z biopsji?, jaki jest wynik hist.pat.? Bo stwierdzenie mam nowotwór mostka nic nam nie mówi.

Nowotwór może być złośliwy i wtedy mówimy o raku lub niezłośliwy.

Żeby coś doradzić musimy to wiedzieć?

pozdrawiam
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group