1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 3
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Guz migdała naciekający na język/podniebienie z przerzutem
marzena66

Odpowiedzi: 8
Wyświetleń: 4285

PostDział: Nowotwory tarczycy, głowy i szyi   Wysłany: 2019-03-03, 06:44   Temat: Guz migdała naciekający na język/podniebienie z przerzutem
kasianat napisał/a:
i dała nam receptę na taką "robioną" płukankę.

Bardzo często na forum pojawiają się tego typu płukanki, robione pod pacjenta, o tym właśnie pisałam, ważne, że jest trochę ulgi.
kasianat napisał/a:
chcą mu zmienić chemię na łagodniejszą .

Jak pacjent ma zbyt dużo skutków ubocznych, więcej cierpi niż pomaga to jak najbardziej trzeba rozważyć taką opcję.

powodzenia
  Temat: Guz migdała naciekający na język/podniebienie z przerzutem
marzena66

Odpowiedzi: 8
Wyświetleń: 4285

PostDział: Nowotwory tarczycy, głowy i szyi   Wysłany: 2019-02-27, 07:48   Temat: Guz migdała naciekający na język/podniebienie z przerzutem
kasianat,

Bardzo mi przykro, że tak tato cierpi. Rzeczywiście skutki popromienne mogą dac pacjentowi nieźle w kość. Mam nadzieję, że na grzybicę jamy ustnej macie coś, może trzeba zmienić dawkowanie leków przeciwbólowych bo przecież nie może tato tak cierpieć, porozmawiajcie z lekarzem. Poczytaj tutaj wątki, dużo osób z tym samym problemem dawało dużo rad jak ogarnąć te dolegliwosci popromienne, co stosować żeby poczuć ulgę.

Trzymajcie się.
  Temat: Guz migdała naciekający na język/podniebienie z przerzutem
marzena66

Odpowiedzi: 8
Wyświetleń: 4285

PostDział: Nowotwory tarczycy, głowy i szyi   Wysłany: 2019-01-11, 19:22   Temat: Guz migdała naciekający na język/podniebienie z przerzutem
kasianat napisał/a:
i po wynikach odstąpiono od operacji.
Czekamy na termin naświetlań.

Czym tłumaczono?, naświetlanie może zmniejszyć rozległość zmian i może jeszcze być szansa na operację.
kasianat napisał/a:
Teraz jest troszkę lepiej, zaczął normalnie się odżywiać

Teraz to tato niech je co chce i na co ma ochotę bo to i tak nie ma wielkiego wpływu, na choroby pracujemy latami, raptowne, zdrowe odżywianie cudów nie przyniesie żadnych.
kasianat napisał/a:
Tata jakoś trzyma się psychicznie ale ja nie daję rady.

Ty również musisz się trzymać, bo Twoja siła to siła taty, będzie widział Twój strach, łzy to sam się będzie więcej bał. Podejdzcie to choroby jak do zadania, choć przeciwnik jest ciężki ale Wy też musicie tacy być.

powodzenia
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group