1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 8
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Marysia5 - komentarze (vf6)
marzena66

Odpowiedzi: 119
Wyświetleń: 34975

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2016-04-06, 21:57   Temat: Marysia5 - komentarze (vf6)
marysia5 napisał/a:
Chcę wierzyć, że już niedługo pojawi się skuteczne lekarstwo na tego strasznego gada.


Marysiu chyba każdy z nas czeka na ten cudowny lek, taki, który wyleczy w 100 % i nigdy ten potwór nie wróci. Pamiętam mojego dziadka, byłam wtedy małym dzieckiem ale była to pierwsza śmierć w rodzinie na raka, dziadek miał raka krtani. Pamiętam jak czytał każdego dnia gazety i każdemu z rodziny to zalecał, żeby znaleźć tam informację o leku na raka. Nie doczekał się, zmarł w ogromnych cierpieniach a było to 40 lat temu. Minęło tyle lat a ja tą historię pamiętam szczegółowo i nie raz mówię "dziadku do dziś nie ma leku na który Ty tak wtedy czekałeś". Czy spełni się kiedyś nasze marzenie o leku?, ja tracę nadzieję, patrząc na to forum, na moją rodzinę "żartą" na raka i mnóstwo moich znajomych.
Przepraszam, za małą prywatę.

Marysiu aż rok i tylko rok. Odejście kogoś najbliższego chyba do końca naszych dni zostawia ranę na sercu i w duszy. Z czasem mniej boli ale blizna nigdy się już nie zagoi.

Trzymaj się kochana i dużo siły w tym kroczeniu przez dalsze życie.
  Temat: Marysia5 - komentarze (vf6)
marzena66

Odpowiedzi: 119
Wyświetleń: 34975

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2015-10-07, 20:36   Temat: Marysia5 - komentarze (vf6)
marysia5 napisał/a:
tylko dlaczego ta choroba jest taka straszna i ciągle zwycięża


Oj marysia5, kochana pytanie na które chcielibyśmy znać odpowiedź ba co nam po odpowiedzi my chcemy znać cudowne lekarstwo, które uzdrowi i wyleczy wszystkich chorych i tego cierpienia już nie będzie. Jak do tej pory to tylko widzimy wokół siebie wciąż dochodzące nowe osoby chore na tą paskudną, znienawidzoną chorobę.
  Temat: Marysia5 - komentarze (vf6)
marzena66

Odpowiedzi: 119
Wyświetleń: 34975

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2015-10-06, 20:49   Temat: Marysia5 - komentarze (vf6)
marysia5,

Nie każdy ból łatwo ukoić, zwłaszcza po stracie kogoś dla nas wyjątkowego. Na pewno zrobiłaś wszystko co mogłaś, co potrafiłaś. Życie się nie zatrzyma jak Kogoś stracimy i mimo naszego ogromnego cierpienia, bólu, łez musimy wstawać każdego dnia i kroczyć do przodu. Życzę Ci, żebyś jak najszybciej odzyskała choć odrobinę radości i ujrzała jakieś pozytywne strony życia :/pociesza:/
  Temat: Marysia5 - komentarze (vf6)
marzena66

Odpowiedzi: 119
Wyświetleń: 34975

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2015-05-23, 05:55   Temat: Marysia5 - komentarze (vf6)
Marysiu byłaś bardzo dzielna, byłaś wspaniałą żoną, która do końca dzielnie i z miłością opiekowała się swoim mężem. Teraz musisz żyć, masz dla kogo, masz dzieci, przyjaciół i żyj dla nich i dla siebie. Mąż póki o nim pamiętasz będzie zawsze w Twoim sercu, wspomnieniach, masz tam w górze swojego Anioła Stróża i pewnie ten Twój Anioł patrzy na Ciebie z góry i z całych sił się Tobą opiekuje i pewnie chciałby żebyś jeszcze coś zrobiła tutaj na ziemi zanim się spotkacie, tak jak napisała to Tęcza.

Mocno Cię przytulam i życzę żeby uśmiech pojawił się na Twojej twarzy a łzy płynęły coraz rzadziej :tull:
  Temat: Marysia5 - komentarze (vf6)
marzena66

Odpowiedzi: 119
Wyświetleń: 34975

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2015-03-04, 06:56   Temat: Marysia5 - komentarze (vf6)
marysia5,

marysia5 napisał/a:
wielkie dzięki za to, że jesteście


Nie dziękuj Marysiu, jesteśmy, myślimy i wspieramy całym sercem. Jesteś dzielna.

:tull:
  Temat: Marysia5 - komentarze (vf6)
marzena66

Odpowiedzi: 119
Wyświetleń: 34975

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2015-03-02, 21:58   Temat: Marysia5 - komentarze (vf6)
marysia5,

marysia5 napisał/a:
Przytulam się do Was - Moi Kochani.


A ja Marysiu przytulam mocno Ciebie.
Rozumiem Twój ból, ja z moim mężem będę obchodziła niedługo 30 lecie i jak zachorował, każdego dnia o niego drżę. Czasami myślę, że nie powinno się kochać tej drugiej osoby za mocno, bo jak przychodzi moment rozstania, to nie umiemy żyć bez tej drugiej osoby.

Te chwile, które opisujesz zostaną zawsze w Twoich wspomnieniach i pielęgnuj je, będą pocieszeniem dla serca i duszy.

:/pociesza:/
  Temat: Marysia5 - komentarze (vf6)
marzena66

Odpowiedzi: 119
Wyświetleń: 34975

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2015-02-23, 06:37   Temat: Marysia5 - komentarze (vf6)
marysia5 napisał/a:
że to piekielna droga


Tak Marysiu zgadzam się, prawdziwa droga przez mękę.

Marysiu jestem z Wami i życzę Wam dużo siły w tej nierównej walce, bądź silna, pozdrawiam :tull:
  Temat: Marysia5 - komentarze (vf6)
marzena66

Odpowiedzi: 119
Wyświetleń: 34975

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2015-01-06, 15:22   Temat: Marysia5 - komentarze (vf6)
Marysiu bardzo współczuję, łzy same nachodzą oczy. Mąż tak pięknie mówi i jeszcze Ciebie pociesza, dlaczego Ci nasi chorzy tak martwią się w tym swoim cierpieniu jeszcze nami? chyba miłość, obawa jak sobie damy radę bez nich. Jestem myślami z Wami i z Tobą żebyś miała siły i z mężem żeby nie cierpiał.

Dużo siły Wam życzę :tull:
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group