1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 4
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Rak niedrobnokomórkowy płuca prawego
misiak

Odpowiedzi: 23
Wyświetleń: 10516

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2014-10-07, 11:10   Temat: Rak niedrobnokomórkowy płuca prawego
Mojej mamie dawali kilka miesięcy, a tu w listopadzie będzie dwa lata jak rozpoznano DRP
płuca.
Trzeba myśleć pozytywnie. Pozdrawiam.
  Temat: Rak niedrobnokomórkowy płuca prawego
misiak

Odpowiedzi: 23
Wyświetleń: 10516

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2014-03-27, 21:54   Temat: Rak niedrobnokomórkowy płuca prawego
Powinien wytrzymać, a jak nie wytrzyma? Nie czekaj, bo u mojej mamy w zeszłym roku przez trzy dni tak spadła hb , że dostała krewkę, a co tu do poniedziałku czekać. Teraz jest po zastrzykach wzmacniających i klapa bo hb spadła do 5,6 a tydzien temu było 5,9, a norma jest 7,4. Pozdrawiam.
  Temat: Rak niedrobnokomórkowy płuca prawego
misiak

Odpowiedzi: 23
Wyświetleń: 10516

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2014-03-23, 21:58   Temat: Rak niedrobnokomórkowy płuca prawego
Mamy ten sam problem. Jeśli chodzi o spadek to chyba nie ma reguły , wszystko zalezne od organizmu. Mama jest po trzeciej chemii. W poniedziałek miała rtg płuc i zrobiła sobie badania krwi, hb miała 6,6 , płytki ponad 200. w czwartek robiła hb 5,9, płytki 60, to zaledwie 4 dni różnicy w badaniach, a chemie skończyła w piątek przed badaniami. Ma podane zastrzyki, ale nie chce mi sie wierzyć, że hb urośnie. Ja na twoim miejscu jutro bym jechala na badania, moja mama też opadła z sił, cały czas łóżko, wczoraj na troszkę wstała, przeszła sie i ledwo wróciła, tata musiał jej pomóc dojść. Pozdrawiam.
  Temat: Rak niedrobnokomórkowy płuca prawego
misiak

Odpowiedzi: 23
Wyświetleń: 10516

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2014-03-07, 21:20   Temat: Rak niedrobnokomórkowy płuca prawego
Chemia pomaga, ale i trochę szkód wyrządzi. Moge ci jedyie napisać, ze mogą byc biegunki bądz problemy z wpróznieniem. Co do nadciśnienia nie mam pojecia, choć moja mama miewa skoki. Do tego raz jej zimno raz gorąco. Napewno ktoś ci mądrze odpisze na pytanie. Pozdrawiam.
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group