1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 4
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: TK Klatki piersiowej,proszę o interpretację
misiak

Odpowiedzi: 15
Wyświetleń: 5164

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2014-03-01, 07:41   Temat: TK Klatki piersiowej,proszę o interpretację
Tak jak w naszy przypadku. Niestety radość nie trwała długo.
  Temat: TK Klatki piersiowej,proszę o interpretację
misiak

Odpowiedzi: 15
Wyświetleń: 5164

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2014-02-28, 15:19   Temat: TK Klatki piersiowej,proszę o interpretację
Witaj, to nie są dobre wiadomości. Na temat tej choroby możesz poczytać tu na forum. Moja mama też choruje na drp. Cóż wszystko zależy w jakim stanie jest chory. U nas początek był od chemii schemat PE. Potem naświetlania klatki piersiowej. Teraz jest Topotekan II linii . Ponad rok walczymy z tą chorobą. Pozdrawiam.
  Temat: TK Klatki piersiowej,proszę o interpretację
misiak

Odpowiedzi: 15
Wyświetleń: 5164

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2014-02-28, 06:44   Temat: TK Klatki piersiowej,proszę o interpretację
Chemia strasznie osłabia, i tu święta racja. nie wiem czy jest sens szukać gdzieś dalej, bo tak jak w moim przypadku mama ma problemy dojechać 10km do przychodni, bo tam ma podawaną chemię. Chyba że wezną tatę do szpitala na chemię.
Dziwie sie mojej mamie, że nie chce w szpitalu jej mić. Lepsze warukni, może sie położyć.
Musisz przzemyśleć komfort pacjenta. Unas też szału nie ma jeśli chodzi o lekarzy, ale potem mamy Poznań a tu trzeba 100km dojechać, a mama mówi że za daleko.
Odnośnie wyników my też czekaliśmy, żeby konkretnie skompletowac wszystko. Wtedy też mi sie wydawało, że to wolno idzie, ale bez tego leczenia nikt sie nie podjął. A potem już było szybko. Szpital, chemia itd. Trzymaj sie i dużo siły życzę bo przed wami duża walka. Pozdrawiam.
  Temat: TK Klatki piersiowej,proszę o interpretację
misiak

Odpowiedzi: 15
Wyświetleń: 5164

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2014-02-27, 20:34   Temat: TK Klatki piersiowej,proszę o interpretację
A wiek osoby którą przedstawiłaś, i z jakiego powodu miała robione tk.
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group