1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 2
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: nowotwór po przeszczepie
missy

Odpowiedzi: 6
Wyświetleń: 5623

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2016-01-15, 15:17   Temat: nowotwór po przeszczepie
żona_swojego_męża,
Tak sobie myślę, że skoro mąż ma obustronną nefrostomię, jest ogólnie w złym stanie, to wizyta w poradni niekoniecznie będzie najlepszym pomysłem. Chyba bardziej komfortową pomocą byłoby hospicjum domowe, bez konieczności przemieszczania się gdziekolwiek. Plus możliwość uzyskania pomocy nie tylko w sztywno ustalonych godzinach pracy ( jak w przypadku poradni).
  Temat: nowotwór po przeszczepie
missy

Odpowiedzi: 6
Wyświetleń: 5623

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2016-01-11, 15:50   Temat: nowotwór po przeszczepie
żona_swojego_męża,
Mogę napisać/powtórzyć jedynie to, co zasugerowano w opisie tk z listopada a propos dalszej diagnostyki podejrzanych nacieków i zmian tkankowych. Trudno mi oceniać, czemu nie pobierano do badań wycinków - być może uznano, że lokalizacja zmian, ich wygląd oraz objawy u Męża w połączeniu z wynikiem histpat usuniętej wątroby ( rozległy cholangiocarcinoma z przerzutami do węzłów chłonnych i naciekaniem naczyń krwionośnych) nie pozostawia złudzeń co do ich wtórnego charakteru.
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group