1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 2
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Błagam o pomoc mojej 24 letniej siostry!
mral

Odpowiedzi: 10
Wyświetleń: 10684

PostDział: Mięsaki, nowotwory układu kostnego   Wysłany: 2009-06-15, 15:56   Temat: Błagam o pomoc mojej 24 letniej siostry!
Nie mam nic przeciwko rozmowie na ten temat. Jeśli tak to odebrałeś, to nie jest to zgodne z moją intencją. Wręcz wskazuję miejsce gdzie dyskusja na ten temat toczy się (użyłam czasu teraźniejszego) tzn., tematu nie traktuję za wyczerpany, a dyskusji za zamkniętą.

[ Dodano: 2009-06-15, 22:49 ]
I dalej:
To, że ja uważam, że oparciu o tę dyskusję można wyrobić sobie pogląd, nie znaczy że ktoś może uważać inaczej . Otóż ma do tego prawo , jak również do zamieszczania tam swego pytania i swoich komentarzy. Jestem natomiast przeciwna do przenoszenia rozmów na ten temat w inne miejsca Forum jak również wywoływania kogokolwiek do odpowiedzi.
  Temat: Błagam o pomoc mojej 24 letniej siostry!
mral

Odpowiedzi: 10
Wyświetleń: 10684

PostDział: Mięsaki, nowotwory układu kostnego   Wysłany: 2009-06-14, 14:42   Temat: Re: Clinical Trials
zosia bluszcz napisał/a:

Przy okazji - czy mozesz mnie/nas oswiecic dlaczego w PL dostep do badan klinicznych chowa sie pod korcem maku?


Przepraszam, że nie proszona "wcinam się", ale moim zdaniem pytanie kierujesz pod zły adres.
Dyskusja na ten temat toczy się, w dziale "Badania kliniczne" i myślę, że pogląd na sprawę o którą pytasz, każdy z nas może na jej podstawie sobie wyrobić.
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group