1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 3
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Zmiany w szyjce macicy
mufaso83

Odpowiedzi: 7
Wyświetleń: 4324

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2014-12-03, 15:48   Temat: Zmiany w szyjce macicy
a to dziwna sprawa, bo ja do konizacji musiałam 6 tyg wczesniej je odstawić no i nie brać przez okres rekonwalescencji, dopiero po wystąpieniu pierwszej miesiączki
może tu tkwi problem, że ich nie odstawiłaś, a jednak była pewna ingerencja w Twoje ciało. Uważam, że nie ma co panikować i poczekać na następną
  Temat: Zmiany w szyjce macicy
mufaso83

Odpowiedzi: 7
Wyświetleń: 4324

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2014-12-02, 21:22   Temat: Zmiany w szyjce macicy
wzięłaś pierwsze opakowanie po konizacji? jakie tabletki? czy zaczęłaś je brać po konsultacji z lekarzem i w odpowiednim dniu cyklu?
  Temat: Zmiany w szyjce macicy
mufaso83

Odpowiedzi: 7
Wyświetleń: 4324

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2014-11-21, 21:43   Temat: Zmiany w szyjce macicy
w wyniku masz podane CIN 3, który też nazywamy rakiem stopnia 0. Takiego rodzaju dysplazje usuwa się własnie za pomocą konizacji. Też miałam CIN 3 i przeczytałam mnóstwo artykułów medycznych oraz odbyłam 4 konsultacje z różnymi lekarzami (jednym praktykującym w Niemczech) i wszyscy zalecali konizację. Więc wyjścia raczej nie miałaś innego.
Wynik badania histopatologicznego jest badaniem najpewniejszym. Jeżeli masz wątpliwości (ja też je miałam, co jest naturalne), możesz poprosić o wydanie materialu i przebadać go w innym laboratorium
Mi po konizacji zrobiono test na HPV
pozdrawiam
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group